Jak są zbudowane aktualnie używane panele ledowe, jakie są plusy ich wykorzystania w reklamie na zewnątrz

reklama LED na ulicy
Współczesna reklama coraz częściej sięga po nowoczesne technologie. Bardzo popularny jest tu internet, gdzie zaczęła się przenosić coraz większa część tortu reklamowego, a kampanie budżetami już przekraczają to, co było do tej pory znane z telewizji i radia.

Również tradycyjne reklamowe formy zaczęły się doczekiwać swoich odpowiedników w nowym wydaniu, przykładowo w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się bram(polecamy systemy ogrodzeń panelowych) led. W wielu przypadkach zastępują one typowe tablice, na których były naklejane na pewien czas reklamy. Panele będą dawać w tej dziedzinie zupełnie nowe możliwości, bo za pomocą systemu sterowania wyświetlaniem obrazu umożliwiają emitowanie wielu kampanii równolegle.

Wystarczy tylko zaprogramować co i kiedy ma być wyświetlane i elektronika sterująca załatwi wszystko. Dużą zaletą paneli tego typu jest również ich widoczność, dzięki wydajnym diodom są one znacznie bardziej widoczne, niż typowe tablice, nie są im straszne nawet bardziej trudne warunki, takie jak ciemność, deszcz czy mgła.

ekran LED
Autor: Paul Hudson
Źródło: http://www.flickr.com

Panele (ogrodzenia sztachetowe bydgoszcz) led wykorzystują tak popularne obecnie światło diod, które również święci swoje triumfy w nowoczesnym oświetleniu. Posiadają one modułową budowę, przez co bez żadnego problemu da się je łączyć w znacznie większe zestawy. Często używa je przykładowo przy różnych imprezach plenerowych, gdzie na ten właśnie czas montuje się wielkie ekrany, jakie się później rozkłada i transportuje w następne miejsce.

Każdy moduł jest złożony z pewnej ilości pikseli, które są od siebie oddalone o kilkadziesiąt milimetrów. Z kolei każdy z pikseli złożony jest z trzech oddzielnych diod, o barwie czerwonej, zielonej i niebieskiej. Sterując jasnością świecenia każdej diody uzyskać można ostateczny kolor, który będzie widział odbiorca. Przez takie możliwości na panelach można wyświetlać dynamiczne, kolorowe obrazy, jakie poza tym są wyjątkowo ostre i wyraźne. Panele LED cechują się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, mogą pracować bez względu na pogodę, więc reklamowe firmy bardzo chętnie korzystają z ich możliwości.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes