Jak spędzić wakacje, by nie były nudne?

Plaża, nie zawsze czyste morze oraz mnóstwo turystów – tak najczęściej wyglądają wakacje, zarówno te zagraniczne, jak i krajowe. Jeśli znudziły Ci się popularne kierunki, obierane każdego roku przez setki tysięcy wczasowiczów i szukasz czegoś nietypowego, warto zaplanować wczasy w mniej popularnych lokalizacjach.

Bali

Autor: Mark Maxwell
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli marzą Ci się prawdziwie rajskie wczasy Bali będzie dla Ciebie odpowiednią propozycją. Ta należąca do Indonezji wyspa to obfitość intensywnie zielonej, tropikalnej roślinności, gwarancja cudownej, słonecznej aury oraz sporo możliwości, jeżeli chodzi o formy spędzania czasu wolnego. Można podglądać małpy w ich naturalnym środowisku, w specjalnie utworzonym parku, lub zwiedzić tajemnicze świątynie, wzniesione na rozległych jeziorach.

Jeżeli podczas urlopu skusimy się na leniwy wypoczynek na plaży, okoliczności przyrody, jakie zastaniemy na wyspie, sprzyjają całkowitemu odprężeniu: przejrzysta woda, złocisty piasek, zachwycające krajobrazy sprawiają, że Bali jest miejscem doskonałym zarówno do spokojnego zażywania kąpieli słonecznych, jak i do uprawiania rozmaitych sportów ekstremalnych. Niestety, jeśli chodzi o wczasy Bali wypada dość drogo, głównie ze względu na kosztowne bilety lotnicze, warto jednak zaoszczędzić i wybrać się w niezapomnianą podróż –

Lasy tropikalne i egzotyczna obyczajowość Cię nie przekonują? Być może kuszącą propozycją na wakacje będzie dla Ciebie zwiedzanie USA? Stany Zjednoczone to kraj tak obszerny i zróżnicowany, iż każdy bez problemu znajdzie tu rozrywki, dostosowane do swoich oczekiwań. Chcesz sprawdzić się w kasynie w szalonym Las Vegas, zachwycić się wspaniałością Wielkiego Kanionu Kolorado, albo poznać popularne miasto Nowy Jork?

W każdej z tych lokalizacji czeka na Ciebie mnóstwo różnorodnych atrakcji. Stany czarują malowniczością i zróżnicowaniem pejzaży, od wielkich metropolii po zalane słońcem pustynie, przyjeżdżając tu na wczasy – www.eccoholiday.com/region/hiszpania/lanzarote/ – nie sposób się nudzić. Jeśli zatem lubisz odkrywać nowe miejsca, pragniesz przywieźć z wakacji mnóstwo zdjęć i setki wrażeń i robić latem coś oryginalnego, zwiedzanie USA będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes