Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas projektowania łazienki, możemy zastosować wiele ciekawych pomysłów, które pozwolą na oszczędność miejsca, schowanie rzeczy, które nie powinny być na wierzchu, a jednocześnie wykorzystanie prostych i niekiedy niedrogich rozwiązań. To wszystko sprawia, iż łazienka nabierze oryginalnego charakteru i nawet zwykła kąpiel będzie doznaniem jak w najlepszym SPA.

Coraz częściej modne aranżacje wnętrz cechują się inspiracjami w stylu EKO. Wiszące szafki łazienkowe czy meble łazienkowe Elita, mogą doskonale wpisać się w tego rodzaju wnętrze powodując, że łazienka będzie przytulna i nowoczesna jednocześnie. Do tego właściwie dobrana kabina Novellini, najlepiej kupiona na nada wnętrzu harmonii i spójności. Wykorzystanie w łazience drewna, kamienia czy gresu w połączeniu ze szkłem, to wersja dla osób lubiących nowoczesne wnętrza. Nie oznacza to jednak, że taka łazienka musi być chłodna. Jak w każdym przypadku i tutaj decyduje reguła, że należy znaleźć równowagę. Jeżeli w małej przestrzeni pomieszają się różnorodne materiały, w połączeniu z przytłaczającymi meblami, w naszej łazience zamiast miło i wygodnie, będzie nieprzyjemnie i ciasno. Dla osób, które nie zdecydują się bezpośrednio użyć takich materiałów w urządzaniu łazienki, współcześnie producenci proponują płytki oraz meble imitujące drewno lub kamień. Ten pomysł również świetnie się sprawdzi.

meble Elita

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Następną propozycją jest urządzenie łazienki, która będzie wykończona również w to, co znajdziemy w przyrodzie – motywy roślinne w postaci pędów, kwiatów czy liści. Kafelki z z takim wzorem znajdziemy w rozmaitej kolorystyce oraz wielkości, sprawdzą się świetnie, kiedy w łazience posiadamy wiszące szafki łazienkowe, a elementu roślinnego użyjemy otaczając taką szafkę. Meble łazienkowe Elita wpasują się w to wnętrze, dając spójną całość. Kabina Novellini może tez zawierać tego typu obudowę. Z pewnością będzie miło brać prysznic w otoczeniu motywów natury. Coraz częściej w aranżowaniu łazienek, projektanci proponują użycie mozaiki, która będzie elementem dekorującym wnętrze.

Powiększa ona wnętrze i nadaje mu lekkości. Należy jednak pamiętać, że nie jest ona produktem prostym w montażu, wymaga doświadczenia i fachowości, co może wiązać się z większym kosztem. Wybór mozaiki jest ogromny. Produkowana jest w wielu wzorach, kolorach i wymiarach.

Czy ta tematyka Cię wciąga? Jeżeli tak, to przejrzyj link (https://www.maxy.pl/), pod którym odnajdziesz potrzebne Ci dane – sprawdź, że Cię zaciekawią na długi czas.

Przy jej zastosowaniu należy jednak mieć na uwadze to, by wykończenie łazienki oraz meble łazienkowe były proste i nie kolidowały ze wzornictwem mozaiki.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes