Jak zatroszczyć się o siebie w lecie? – porady

wizerunek - skóra
W lecie zrzucamy z siebie grube sweterki i mimowolnie odsłaniamy przed światem… no, właśnie: co? Skórkę pomarańczową, rozstępy, nadprogramowe kilogramy. Na szczęście na wszystko jest rada. W trosce o piękny oraz zdrowy wygląd skóry powinniśmy korzystać z zabiegów wygładzających oraz antycellulitowych.

Jednym z nich jest peeling z maskami termicznymi, podczas którego wpierw ciało pokrywa się peelingiem, w następnej kolejności okłada maską, a w końcu zawija w folię, gdzie pod oddziaływaniem temperatury ciała składniki absorbują się o wiele szybciej. Tak samo skuteczne są produkty z kofeiną – możemy się ich cudownym działaniem radować również w zaciszu domowym. Starczy zmieloną kawusię połączyć z oliwką – pierwsza pomoże nam z problematycznym cellulitem, ta druga z kolei nawilży oraz odżywi naszą skórę. Jeżeli masz problemy z naczynkami przetestuj Ziaja med naczynkowa – środek uszczelniający naczynka na noc. Polecamy apetizer krople dla dzieci

wizerunek - skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy już nie trzeba wstydzić się naszego ciała, należy pomyśleć o tym, żeby nie przerażać nikogo swą bladością. Tu też mamy do wyboru kilka podejść. Zdawałoby się, że najszybszym sposobem na osiągnięcie złotej skóry jest zażywanie tabletek zawierających beta-karoten, jakie nie dosyć, iż upraszczają osiągnięcie wymarzonego odcienia, to jeszcze ochraniają przed wolnymi rodnikami. Należy jednak mieć na względzie, iż od samego przyjmowania preparatu nie uzyskamy opalenizny, jest to środek jedynie wspomagający proces opalania.

Jeżeli masz chęć poznać więcej informacji na prezentowany temat, kliknij na ten odnośnik do źródła (http://www.dermamed.com.pl/oferta/ulthera-lifting), a znajdziesz tam wiele interesujących danych.

Może warto korzystać z dużego wyboru samoopalaczy? Przykładowo spray do opalania. Unikniemy w ów sposób szkodliwego oddziaływania promieni UV i będziemy mogły radować się śliczną skórą cały rok. Jeżeli dopasujemy produkt odpowiedni do naszej cery – uzyskamy naturalny odcień. Sprawdź bańki lekarskie bezogniowe cena

Przypominamy jedynie o konieczności przeprowadzenia peelingu, który usunie nadmiar rogowatych komórek, dzięki temu opalenizna będzie równomierna.
Nie zapominajmy też o włosach. Latem doskonale sprawdzą się ziołowe farby do włosów. Polecamy lierac dioptigel

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes