Jakie kosmetyki powinien używać mężczyzna?

Wella
Kosmetyków określonych umyślnie dla mężczyzn jest w marketach coraz więcej. Nie za każdym razem jednakże mężczyźni umieją kupić odpowiednie kosmetyki dla siebie.
Bogactwo kosmetyków przeznaczonych specjalnie dla panów często stwarza problemy: panowie kiepsko się znają na różnych Kremach.

Warto jednakże zadbać, by na półeczce w łazience znalazło się chociaż kilka najistotniejszych męskich kosmetyków, jakie umożliwią harmonijną pielęgnację i pomogą zaradzić najczęściej występującym kłopotom urodowym. Powszednia walka z zarostem naraża skórę na podrażnienia. Dlatego ważne, ażeby żel zawierały składniki, które podziałają kojąco, na przykład aloes. Po nałożeniu kosmetyku powinniśmy chwilę odczekać, aby zdążył on zmiękczyć zarost, wtedy jest mniejsze niebezpieczeństwo podrażnienia. Z kolei po goleniu – zastosować nawilżające balsamy po goleniu (nawet pomocna strona, warto zajrzeć) lub mleczko, które posiadają również właściwości oczyszczające jak też łagodzące.
Wella
Mężczyźni na ogół myją twarz mydłem – tylko wtedy mają wrażenie, że skóra jest gruntownie oczyszczona. Niestety, mydło ma odczyn alkaliczny, natomiast skóra kwaśny – po umyciu pH cery rośnie oraz zwiększa się przepuszczalność powłoki rogowej. Efektem tego jest wzmożona ucieczka wody ze skóry, co daje odczucie ściągnięcia. Powinno się kupować takowe zestawy kosmetyków męskich (poznaj tutaj), które mieszczą pianki do mycia buzi.

Przeróżne wiadomości zwykle uaktualniają się z dnia na dzień – aktualna publikacja (https://pl.babor.com/products/cia-o/89) stale się przyda. Mając zamiar się z nią zaznajomić, wejdź w poniższy link – pod nim ten aspekt dla Ciebie zreferowaliśmy.

Co jeszcze musi znaleźć się w kosmetyczce czystego faceta?

Dobry dezodorant to całkiem kardynalny kosmetyk. Dla ludzi pocących się dość intensywnie i tych, którym wyjątkowo zależy na zachowaniu świeżości, najlepsze są antyperspiranty. Ważną rzeczą jest również przybornik do paznokci (więcej).

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes