Jakie pensjonaty zarezerwować na wkacje nad morzem w Kątach Rybackich?

Szukasz miejsca na interesujące wczasy? Masz ochotę spędzić wczasy nad morzem? Już dziś jest na to odpowiedź.

To domki kąty rybackie! Gospodarze nadmorskich kurortów zachęcają do pokoi gościnnych w miejscowości Kąty Rybackie.

Omawiana problematyka jest dla niektórych osób dość kontrowersyjna. Jeśli chcesz przeczytać inne recenzje na omawiane tu zagadnienie, to zobacz więcej w treści.

Gwarantują spokój, przytulną atmosferę i niezwykłe warunki mieszkaniowe w budynkach np. drewnianych.

Domki znajdują się niedaleko morza. Zaopatrzenie większości pokoi to m.in. łazienka, TV, SAT, radio, sprzęt plażowy a także lodówka, czajnik, aneks kuchenny.
Na terenie znacznej ilości domków znajduje się kuchnia do dyspozycji, miejsce na grilla, parking, plac zabaw dla dzieci a także boisko do siatkówki.
W niejednych kwaterach w miesiącu czerwcu ceny są niższe.
Gospodarze proponują Państwu zarówno pokoje gościnne dwu i trzy osobowe ze wspólnymi łazienkami (na 2 pokoje 1 łazienka) a także pokój 3 -4 osobowy z łazienką. Ceny oscylują od 35 zł do 60zł w zależności od dni pobytu.

Domy wypoczynkowe mieszcza się na przykład w centralnej części Kątów Rybackich. W dodatku, gospodarze oferują również cztero osobowe pensjonaty letniskowe z tarasem. Takie przykładowe noclegownie kąty rybackie składają się z dwóch pokoi, kuchni z pełnym umeblowaniem oraz łazienki. Do tego jest taras, na którym znajduje się komplet wypoczynkowy wiklinowy oraz możliwość grilowania. Parking zagwarantowany na ogrodzonej posesji. Przykładowa cena w sezonie letnim wynosi 220 zł za dobę za hotel 4 osobowy. Bogatą ofertę przejrzysz na stronie .

Skoki do morza

Autor: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com
A zatem nie zwlekaj dłużej! Już dziś zakup hostel w jednym z rejonów w Kątach Rybackich. To bajeczne miejsce spowoduje, że odpoczniesz i zrelaksujesz się na łonie natury. Dostęp do morza spodowuje, że zasięgniesz rześkiego morskiego powietrza. A więc do dzieła! Wybór hoteli jest przeróżny. Od pokoi gościnnych po kilkuosobowe domki letniskowe.

Warto tu przybyć i wypocząć od znoju i codziennych spraw. Domki Kąty Rybackie to może być strzał w dziesiątkę. Jest w czym wybierać! Pozwól sobie na odrobinkę odpoczynku i wybierz się na weekend lub wczasy nad morze. Nic tak nie orzeźwia jak wypad nad morze. Już dziś mogą Państwo zasmakować niecodziennych wakacji nad morzem. Nie przegap tej okazji. Przejrzyj oferty i pakuj się na wczasy.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes