Jakim klientom zaleca się skorzystać z laserowej depilacji

depilacja laserowa
Depilacja laserowa to jeden z najbardziej znanych z zabiegów medycyny. Niejednokrotnie wykorzystywana także przez panie, jak i panów. Zawsze poprzedzona jest konsultacją z lekarzem i wykonana przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego specjalistę. Laserowa depilacja Wrocław to efektywna i bardzo bezpieczna strategia na pozbycie się bezużytecznych włosów znajdujących się na skórze.

Depilacja laserowa twarzy
Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilacja laserowa jest bezpieczną i trwałą, a jednocześnie szybką i bezbolesną (jeżeli zastosuje się znieczulenie) metodą rozróżnianą wśród standardowych sposobów likwidowania owłosienia. Inne sposoby depilacji niosą za sobą niebezpieczeństwo wrastania włosów, pojawienia się reakcji alergicznych, przebarwień, a niekiedy powstania blizn po zabiegowych. Epilacja laserowa nie pozostawia tego typu dolegliwości – jest procedurą bezinwazyjną. Polega na tym, iż kosmetolog przykłada głowicę lasera do wcześniej przygotowanej skóry. Transmitowana przez laser wiązka silnego światła jest absorbowana przez melaninę, czylipigment zawarty w cebulkach włosów.

Odruch laserowy jest zamieniany w energię termiczną, co wywołuje zniszczenie struktur odpowiedzialnych za zwiększenie włosków, za pomocą czego nie odrastają. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od tego, jak obszerną powierzchnię skóry depilujemy i może wynosić od pół godziny aż do niekiedy dwóch godzin. W związku z tym wybierając gabinet wskazane jest zwrócić uwagę na to, jakiego przyrządu się w nim używa. Każdy gabinet medycyny estetycznej Wrocław ma w swojej ofercie tego typu zabieg, . Solidne usuwanie owłosienia jest wprawdzie dość drogie. Koszt jednego zabiegu zależy od tego jaką partię skóry planujemy naświetlić i waha się od 140 zł do 10000 zł.

Szanowanygabinet medycyny estetycznej Wrocław ma instrukcję do której wypada się dostosować tuż przed działaniem, by wszystko przebiegło bezproblemowo. Co najmniej miesiąc przed zabiegiem trzeba wycofać się z opalania, również w solarium. Przez cztery tygodnie przed przeprowadzeniem depilacji laserowej nie należy stosować depilatorów elektrycznych, wosku i innych metod, które rwą włoski razem z cebulkami. Potrzeba też odstawić niektóre kosmetyki, zioła fotouczulające i dodatkowo preparaty zawierające beta-karoten. Z kolei przez tydzień przed nie jest dozwolone również aplikować peelingów.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes