Jak wspaniale się żyje na Bemowie

dom piętrowy
Dzielnica Bemowo to wyśmienite miejsce do życia. Kiedyś pomniejsze osiedle sypialne, inkorporowane do miasta sześćdziesiąt lat temu, współcześnie dynamicznie rozwijająca się część stolicy. Od 18 lat mieni się osobną jednostką administracyjną. W oczach rosną tu świeże inwestycje i eleganckie mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z darmowym dostępem do sieci dla miejscowych.

Warszawskie Bemowo to wyśmienite miejsce do zamieszkania. Niegdyś nieduże osiedle sypialne, przyłączone do miasta w latach 50., dziś dynamicznie modernizująca się część stolicy. Od kilkunastu lat mieni się osobną jednostką administracyjną. Jak na drożdżach rosną tu nowe inwestycje i komfortowe mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z bezpłatnym internetem dla miejscowych.

Dom wielorodzinny z oknami<br />
Schüco PVC
Autor: Schüco
Źródło: Schüco

Bemowo jest znana z starych fortów. Zaprojektowane zostały w XIX wieku i składały się na zespół obronny Twierdzy Warszawa. Do dzisiaj zachowały się cztery forty – Babice, Bema, Chrzanów i Blizne. Ich rejon to świetne miejsce do obejrzenia dla miłośników historii i wojskowości.

Z wojskiem Bemowo ma bardzo wiele związków. Tu bowiem stoi Wojskowa Akademia Techniczna, dowództwa wojsk oraz używane często przez armię lotnisko Babice. Na płycie lotniska odbywają się też czasem ważne imprezy muzyczne. Mieszkania na Bemowie posiada wielu pracowników Wojska Polskiego.

Ta część miasta jest dobrze połączona z resztą stolicy. Dzieli granicę z Żoliborzem, Wolą, Bielanami, Włochami i Ursusem. Dojeżdżają do niej autobusy i tramwaje, a za parę lat dotrze tu nowa linia metra.

Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Autor: Schüco
Źródło: Schüco

Wyśmienicie rośnie tu infrastruktura lokatorska. W konstrukcji jest tu mnóstwo nowoczesnych bloków, dzielnica bezustannie wzbogaca się o nowe mieszkania Bemowo jest chwalone przez świeżych lokatorów za zieleń, szczególnie za dzikawy Las Bemowski i pobliże fortów. Mieszkańcy posiadają też swobodny dostęp do handlu i rozrywki. Znajduje się tu CH Bemowo, w którym mieści się Carrefour i Cinema City.

Jak widać, to świetne miejsce do mieszkania Warszawa Bemowo bezustannie się rozrasta i niebawem może się okazać jedną z najlepszych dzielnic Warszawy.

Źródło: Profbud

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes