Tag Archives: Jamajka

Raz na parę lat warto wydać trochę więcej pieniędzy i na wakacje polecieć do dalekich krajów

Początek wiosny to doskonała pora na to, aby zacząć zastanawiać się, gdzie latem udać się na urlop. Ci najbardziej zapobiegliwi turyści myślą o letnim rozkładzie zajęć jeszcze wtedy, kiedy za oknem leży śnieg.

Wakacje na niezwykłej wyspie słońca, czyli wycieczki z Wrocławia na Jamajkę

Jamajka to trzecia co do wielkości wyspa Morza Karaibskiego. Ta fantastyczna wysepka położona na południe od USA nie narzeka na brak odwiedzających. Sezon na niezwykłej wyspie trwa cały rok, a podróżujący mają wiele atrakcji by spędzić wspaniale chwile.

Cudowne wczasy w egzotycznych krajach – Jamajka i Mauritius

Jeśli w tym roku potrzebowałbyś wyjechać do egzotycznych krajów na wakacje, skorzystać z prześlicznej pogody, gorącego słońca i pięknych piaszczystych plaż na wyspach, to zalecamy Ci dwa miejsca – Jamajkę i Mauritius. Jamajka to wyspa, która zarazem pełni rolę Państwa, położona na Morzu Karaibskim na południe od Kuby. Jamajka to niesłychanie barwne, roztańczone miejsce, w którym naturalnie nie będziesz się nudzić. Jeśli uwielbiasz rytmy muzyki reggae, egzotyczne, urozmaicone widoki, a także otwartych na ludzi mieszkańców to bezsprzecznie idealnie będziesz się tam bawić.