Tag Archives: Jamajka

Cudowne wczasy w egzotycznych krajach – Jamajka i Mauritius

Jeżeli w tym roku chciałbyś wyjechać do egzotycznych krajów na urlop, skorzystać z przepięknej pogody, gorącego słońca i ślicznych piaszczystych plaż na wyspach, to zalecamy Ci dwa miejsca – Jamajkę i Mauritius. Jamajka to wyspa, jaka równocześnie pełni rolę Państwa, położona na Morzu Karaibskim na południe od Kuby. Jamajka to bardzo żywe, roztańczone miejsce, w jakim niewątpliwie nie będziesz się nudzić. Jeśli uwielbiasz rytmy muzyki reggae, egzotyczne, urozmaicone krajobrazy, a także otwartych na ludzi obywateli to bez wątpienia znakomicie będziesz się tam bawić.

Wakacje na niezwykłej wyspie słońca, czyli wycieczki z Wrocławia na Jamajkę

Jamajka to trzecia w kolejności największa wyspa Morza Karaibskiego. Ta fantastyczna wysepka położona na południe od USA nie narzeka na brak turystów. Sezon na niezwykłej wysepce trwa cały rok, a zwiedzający mają wiele atrakcji by przeżyć tu wspaniale czas.

Raz na parę lat warto wydać trochę więcej pieniędzy i na wakacje polecieć do dalekich krajów

Początek wiosny to doskonała pora na to, aby zacząć zastanawiać się, gdzie latem udać się na urlop. Ci najbardziej zapobiegliwi turyści myślą o letnim rozkładzie zajęć jeszcze wtedy, kiedy za oknem leży śnieg.