Jesteś studentką i chcesz sobie dorabiać? Oto jeden z pomysłów!

mikrofon
Praktycznie każdy student zwykle potrzebuje pieniędzy. Nawet jeśli rodzice wspomagają Cię finansowo, zazwyczaj i tak pewnie chciałbyś mieć swoje pieniądze, które będziesz mógł wydać na co właściwie będziesz chcieć. Oto najciekawsze sposoby na dorobienie sobie do stypendium!

Podkładanie głosów w reklamach
voice over
Autor: swimboy1
Jeżeli masz ładną barwę głosu, możesz na przykład nagrać demo swego głosu i wysłać je do różnego rodzaju agencji reklamowych i firm zajmujących się wynajdowaniem osób do reklam. Jeśli Twój głos będzie wystarczająco ładny, a równocześnie potrafisz ładnie wymawiać sylaby, wówczas bez wątpienia możesz liczyć na jakieś zlecenia – nie zdajesz sobie pewnie sprawy, jak dużo reklam teraz się kręci i jak wiele ludzi jest potrzebnych do ich tworzenia! Praca jako głos do reklamy zdecydowanie przyniesie Ci również całkiem niezłe korzyści finansowe – jeśli uda Ci się zdobyć takie zlecenie, wtedy zdecydowanie będziesz mile zaskoczony wielkością gaży.
Granie w reklamie czy jedynie podkładanie głosu?
Na udział w reklamie (ciąg dalszy tego materiału: więcej opinii pod tym łączem ckim.pl) jako głos na pewno będzie Ci łatwiej się dostać.

Nasza najnowsza publikacja (http://www.psmtechnik.pl/pylony-i-tablice,9,pl) powinna Ci się spodobać, gdyż zawarliśmy w niej sporą ilość świetnych informacji. Więc czytaj bez ograniczeń.

Prawdziwe role w reklamie dostają zazwyczaj osoby z odpowiednim przygotowaniem aktorskim – Ty jednakże możesz brać udział w reklamach jako voice over. To technika polegająca na podłożeniu głosu lektora pod istniejący materiał – voice over zazwyczaj wykorzystuje się między innymi w przypadkach kiedy nie kręci się polskie reklamy, ale tylko podkłada głosy polskich lektorów pod reklamę nakręconą za granicą – rzetelnie omówione.

Jakie są jeszcze sposoby na dorabianie sobie do stypendium?

Jeżeli interesują Cię inne sposoby na dorobienie do stypendium, wtedy musisz uważnie śledzić nasze artykuły. Już wkrótce następne, w których przedstawiamy naszym studentom alternatywne sposoby na dorabianie sobie do stypendium naukowego!

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes