Tag Archives: kabina

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo często mają kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.

Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas projektowania łazienki, można zastosować wiele ciekawych pomysłów, które pozwolą na oszczędność miejsca, schowanie przedmiotów, które nie powinny być na widoku, a jednocześnie wykorzystanie prostych i często niskobudżetowych rozwiązań. Możemy sprawić, iż łazienka nabierze niezwykłego charakteru i nawet codzienna kąpiel będzie doznaniem jak w ekskluzywnym SPA.

Dobre płytki do łazienki

Trendy w aranżowaniu wnętrz zmieniają się właściwie tak samo szybko co trendy w ubiorach. Naturalnie, nie oznacza to, że raz do roku trzeba zrobić remont łazienki, aby być na topie. Byłoby to po pierwsze wyjątkowo drogie, po drugie bardzo uciążliwe. Chyba nikt nie lubi remontów. Wystarczy jednakże zaaranżować łazienkę w zgodzie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany aranżacji łatwym sposobem, na przykład zmieniając dekoracyjne akcesoria.