Tag Archives: kabina

Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas projektowania łazienki, można zastosować wiele ciekawych pomysłów, które pozwolą na zaoszczędzenie miejsca, ukrycie rzeczy, które nie powinny być na widoku, a jednocześnie wykorzystanie prostych i często niedrogich rozwiązań. To wszystko sprawia, że łazienka nabierze niezwykłego stylu i nawet codzienna kąpiel będzie przyjemna jak w ekskluzywnym SPA.

Dobre płytki do łazienki

Inspiracje w urządzaniu wnętrz odmieniają się prawie tak samo szybko co trendy w ubiorach. Oczywiście, nie znaczy to, że co roku musimy zrobić remont łazienki, żeby pozostać na czasie. Byłoby to po pierwsze bardzo drogie, po drugie bardzo męczące. Chyba nikt nie lubi remontów. Wystarczy jednakże zaaranżować łazienkę w zgodzie z trendami i zapewnić sobie możliwość zmiany wystroju w łatwy sposób, choćby zmieniając dekoracyjne dodatki.

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo zwykle mogą mieć kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dostosowuje się do ich potrzeb stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.