Tag Archives: kabina

Dobre płytki do łazienki

Trendy w urządzaniu mieszkań zmieniają się prawie równie szybko co trendy w modzie. Oczywiście, nie znaczy to, że co roku powinniśmy zrobić remont w łazience, aby pozostać na topie. Byłoby to po pierwsze bardzo drogie, po drugie wyjątkowo męczące. Prawdopodobnie nikt nie lubi remontowania mieszkania. Wystarczy jednak urządzić łazienkę w zgodzie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany wystroju łatwym sposobem, na przykład zmieniając dekoracyjne dodatki.

Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas urządzania łazienki, można zastosować wiele ciekawych pomysłów, które pozwolą na oszczędność miejsca, ukrycie rzeczy, które nie powinny być na wierzchu, a tym samym wykorzystanie prostych i często niedrogich rozwiązań. To wszystko sprawia, że zwyczajna łazienka nabierze oryginalnego stylu i nawet codzienna kąpiel będzie przyjemna jak w ekskluzywnym SPA.

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo często mają kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.