Tag Archives: kabina

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo zwykle miewają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dopasowuje się do ich stanu montując w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale także o bezpieczeństwo.

Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas urządzania łazienki, można zastosować naprawdę ciekawe rozwiązania i pomysły, które pozwolą na zaoszczędzenie miejsca, ukrycie rzeczy, które nie powinny być na widoku, a jednocześnie wykorzystanie prostych i niekiedy niedrogich rozwiązań. To wszystko sprawia, iż zwyczajna łazienka nabierze oryginalnego stylu i nawet codzienna kąpiel będzie przyjemna jak w najlepszym SPA.

Dobre płytki do łazienki

Trendy w aranżowaniu wnętrz zmieniają się właściwie tak samo szybko co trendy w ubiorach. Naturalnie, nie oznacza to, że raz do roku trzeba zrobić remont łazienki, aby być na topie. Byłoby to po pierwsze wyjątkowo drogie, po drugie bardzo uciążliwe. Chyba nikt nie lubi remontów. Wystarczy jednakże zaaranżować łazienkę w zgodzie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany aranżacji łatwym sposobem, na przykład zmieniając dekoracyjne akcesoria.