Tag Archives: kabina

Dobre płytki do łazienki

Trendy w aranżowaniu wnętrz odmieniają się właściwie równie szybko co trendy w modzie. Naturalnie, nie oznacza to, że raz do roku powinniśmy robić remont łazienki, żeby pozostać na czasie. Byłoby to po pierwsze niezwykle kosztowne, po drugie niezwykle męczące. Chyba nikt nie lubi remontowania mieszkania. Można jednakże zaaranżować łazienkę zgodnie z modą i zostawić sobie możliwość zmiany wystroju w łatwy sposób, choćby zmieniając ozdobne dodatki.

Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas urządzania łazienki, można zastosować wiele ciekawych pomysłów, które pozwolą na oszczędność miejsca, ukrycie rzeczy, które nie powinny być na wierzchu, a tym samym wykorzystanie prostych i często niedrogich rozwiązań. To wszystko sprawia, że zwyczajna łazienka nabierze oryginalnego stylu i nawet codzienna kąpiel będzie przyjemna jak w ekskluzywnym SPA.

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo często mają kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.