Tag Archives: kabina

Meblujemy łazienkę w nowoczesnym stylu

Podczas projektowania łazienki, możemy zastosować naprawdę ciekawe rozwiązania i pomysły, które pozwolą na oszczędność miejsca, schowanie rzeczy, które nie powinny być na wierzchu, a jednocześnie wykorzystanie prostych i niekiedy niedrogich rozwiązań. To wszystko sprawia, że łazienka nabierze oryginalnego stylu i nawet zwykła kąpiel będzie przyjemna jak w najlepszym SPA.

Dobre płytki do łazienki

Inspiracje w urządzaniu mieszkań odmieniają się prawie równie szybko co trendy w modzie. Oczywiście, nie znaczy to, że raz do roku trzeba robić remont łazienki, aby być na czasie. Byłoby to po pierwsze niezwykle kosztowne, po drugie wyjątkowo męczące. Prawdopodobnie nikt nie lubi remontowania mieszkania. Wystarczy jednak urządzić łazienkę w zgodzie z modą i zapewnić sobie możliwość zmiany wystroju w prosty sposób, choćby zmieniając ozdobne akcesoria.

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo często mają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Zdarza się, że jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu mieszkania takich ludzi bardzo często dostosowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale też o bezpieczeństwo.