Tag Archives: karty

Rachunek dla firm z różnym oprocentowaniem i z różnorodnymi kwotami za obsługę rachunku

W obecnych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w chwili, gdy przychodzi do zapłaty za zakupy, czy obiad w restauracji. Wiadomo, że do wygody człowiek szybko się przyzwyczaja, więc bardzo prędko przywykliśmy do kart płatniczych. Tego typu rozwiązanie sprawdza się w wielu momentach naszej codzienności i wielu z nas bez karty płatniczej nie byłoby w stanie normalnie funkcjonować.

Z jakich powodów warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa kieruje szereg generalnych reguł, z których zasadnicze nie zmieniają się w ciągu mijanych lat. W przedsiębiorczości najczęściej chodzi przede wszystkim o zyskanie klientów, co można czynić rozmaitymi sposobami.

Z jakiego powodu karty lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeśli prowadzisz własny biznes, ale wyniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, wtedy na pewno powinieneś zastanowić się nad innymi sposobami motywowania klientów do skorzystania właśnie z Twoich usług. Jeżeli przykładowo masz zakład usługowy – manicure lub salon kosmetyczny czy inne podobne zakłady – wówczas na pewno niezłym pomysłem może być wprowadzenie programu lojalnościowego dla własnych klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – następnie będą na niej odnotowane wszelkie następne wizyty i wykonywane usługi.