Tag Archives: karty

Z jakich powodów warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa rządzi zestaw ogólnych reguł, z jakich zasadnicze są niezmienne w ciągu mijanych lat. W biznesie najczęściej chodzi przede wszystkim o zyskanie odbiorców, co można czynić różnymi sposobami.

Z jakiego powodu karty lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Kiedy prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie najlepsze, wtedy zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad dodatkowymi sposobami zachęcania klientów do korzystania właśnie z Twoich usług. Jeśli przykładowo masz zakład usługowy – manicure lub salon piękności czy inne podobne zakłady – wówczas na pewno niezłym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy pierwszej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – następnie będą na niej odznaczane wszelkie kolejne wizyty i wybrane usługi.

Rachunek dla firm z różnym oprocentowaniem i z różnorodnymi kwotami za obsługę rachunku

W dzisiejszych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w chwili, gdy przychodzi do zapłaty za zakupy, czy obiad w restauracji. Wiadomo, że do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja, więc szybko przywykliśmy do tego kawałka plastiku. Tego rodzaju udogodnienie pomaga w wielu momentach naszej codzienności i spore grono osób nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania bez tego środka płatniczego.