Tag Archives: karty

Z jakiego powodu karty lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Kiedy prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, wówczas zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad alternatywnymi sposobami zachęcania klientów do korzystania dokładnie z Twoich usług. Kiedy przykładowo prowadzisz zakład usługowy – pedicure lub salon kosmetyczny czy inne analogiczne zakłady – wtedy z pewnością świetnym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla własnych klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie dajesz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej zaznaczane wszelkie kolejne wizyty i wykonywane usługi.

Z jakich powodów warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa rządzi zestaw ogólnych reguł, z jakich zasadnicze są niezmienne w ciągu mijanych lat. W biznesie najczęściej chodzi przede wszystkim o zyskanie odbiorców, co można czynić różnymi sposobami.

Rachunek dla firm z różnym oprocentowaniem i z różnorodnymi kwotami za obsługę rachunku

W dzisiejszych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w chwili, gdy przychodzi do zapłaty za zakupy, czy obiad w restauracji. Wiadomo, że do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja, więc szybko przywykliśmy do tego kawałka plastiku. Tego rodzaju udogodnienie pomaga w wielu momentach naszej codzienności i spore grono osób nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania bez tego środka płatniczego.