Tag Archives: karty

Z jakiego powodu karty lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeśli prowadzisz swój biznes, ale wyniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, wówczas bez wątpliwości powinieneś zastanowić się nad dodatkowymi sposobami zachęcania klientów do skorzystania właśnie z Twoich usług. Jeżeli przykładowo prowadzisz zakład usługowy – manicure lub salon kosmetyczny czy inne tego typu zakłady – wówczas bez wątpienia niezłym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy którejś wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odnotowywane wszystkie następne wizyty i wybrane usługi.

Z jakich powodów warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną kierowania przedsiębiorstwem kieruje szereg generalnych zasad, z jakich zasadnicze są niezmienne na przestrzeni lat. W przedsiębiorczości zazwyczaj chodzi przede wszystkim o zyskanie odbiorców, czego można dokonać rozmaitymi metodami.

Rachunek dla firm z różnym oprocentowaniem i z różnorodnymi kwotami za obsługę rachunku

W obecnych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w momnecie, gdy przychodzi do wyjęcia pieniędzy z portfela. Jak to się mawia do wygody człowiek łatwo się przyzwyczaja, więc szybko przywykliśmy do tego kawałka plastiku. Tego rodzaju udogodnienie pomaga w wielu momentach naszej codzienności i wielu z nas bez karty płatniczej nie byłoby w stanie normalnie funkcjonować.