Tag Archives: karty

Rachunek dla firm z różnym oprocentowaniem i z różnorodnymi kwotami za obsługę rachunku

W dzisiejszych czasach karta płatnicze są najczęściej wybieranym przez nas środkiem w chwili, gdy przychodzi do wyjęcia pieniędzy z portfela. Wiadomo, że do wygody człowiek szybko się przyzwyczaja, więc bardzo prędko przyzwyczailiśmy się do kart płatniczych. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdza się w wielu momentach naszej codzienności i wielu z nas bez karty płatniczej nie byłoby w stanie normalnie funkcjonować.

Z jakiego powodu karty lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeżeli prowadzisz własny biznes, ale wyniki sprzedaży nie są dla Ciebie najlepsze, wtedy bez wątpliwości powinieneś zastanowić się nad alternatywnymi sposobami zachęcania klientów do korzystania dokładnie z Twoich usług. Kiedy na przykład masz zakład usługowy – manicure lub salon kosmetyczny czy inne podobne zakłady – wtedy bez wątpliwości dobrym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla Twoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie dajesz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odnotowywane wszelkie kolejne wizyty i wybrane usługi.

Z jakich powodów warto zainwestować w programy motywacyjne?

Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa kieruje szereg generalnych reguł, z których zasadnicze nie zmieniają się w ciągu mijanych lat. W przedsiębiorczości najczęściej chodzi przede wszystkim o zyskanie klientów, co można czynić rozmaitymi sposobami.