Tag Archives: Kierownicy

W jaki sposób radzić sobie w dobie kryzysu?

Panujący na całym globie kryzys bardzo szkodzi właścicielom przeróżnych firm. Obecne czasy nie są dla przedsiębiorców zbyt łaskawe. Mnóstwo rodaków, w trosce o domowy budżet, zdecydowanie tnie wszystkie niepotrzebne koszty. Nie jest zatem prosto skusić potencjalnego klienta nawet wyjątkowo efektywną reklamą. Ludzie nie dają się teraz złapać tylko na ogromne obniżki cenowe. Wymagają oni odpowiedniego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej firmy, należy prędko zdecydować się na consulting.

Jeżeli posiadasz w planie własny, mniejszy lub większy biznes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

Kapitalizm w Polsce osiąga swoje maximum. Wciąż startują się mniejsze lub duże działalności, współprace. Jakikolwiek standardowy przedsiębiorca rozpoczyna od niczego. Wielokrotnie brakuje wiadomości, praktyki młodym, zapalonym aktywistom, którzy marzą o rozpoznawalnej i dobrze działającej marce.

Jak sprawnie i prosto zarządzać zasobami biblioteki?

Biblioteka jest instytucją, której działanie zależy od dużej liczby różnych czynników. Bez wątpienia w bibliotece najbardziej istotni są czytelnicy, którzy pożyczają książki. Wielu osobom może się jednak wydawać, że kierowanie instytucją taką jak biblioteka jest proste i nie wymaga wielkiego wysiłku. Tymczasem w zasadzie całe funkcjonowanie biblioteki i jej egzystencja zależy od sposobu kierowania. Jest to ważne w szczególności aktualnie, gdy poziom czytelnictwa drastycznie spada, a co z tym związane coraz mniejsza liczba ludzi przychodzi do bibliotek.