Tag Archives: Kierownicy

W jaki sposób radzić sobie w dobie kryzysu?

Szalejący na całym świecie kryzys bardzo szkodzi właścicielom różnych firm. Dzisiejsze czasy nie są dla przedsiębiorców za bardzo łaskawe. Mnóstwo rodaków, troszcząc się o domowy budżet, mocno ucina wszystkie niepotrzebne koszty. Nie jest zatem łatwo dotrzeć do potencjalnego nabywcę nawet wyjątkowo efektywną reklamą. Rodacy nie łapią się teraz tylko na wielkie zniżki cen. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, musimy prędko zlecić consulting.

Jeżeli posiadasz w planie własny, mniejszy lub większy biznes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

Kapitalizm w Polsce osiąga swoje maximum. Wciąż startują się mniejsze lub duże działalności, współprace. Jakikolwiek standardowy przedsiębiorca rozpoczyna od niczego. Wielokrotnie brakuje wiadomości, praktyki młodym, zapalonym aktywistom, którzy marzą o rozpoznawalnej i dobrze działającej marce.

Jak sprawnie i prosto zarządzać zasobami biblioteki?

Biblioteka jest instytucją, której działanie zależy od dużej liczby różnych czynników. Bez wątpienia w bibliotece najbardziej istotni są czytelnicy, którzy pożyczają książki. Wielu osobom może się jednak wydawać, że kierowanie instytucją taką jak biblioteka jest proste i nie wymaga wielkiego wysiłku. Tymczasem w zasadzie całe funkcjonowanie biblioteki i jej egzystencja zależy od sposobu kierowania. Jest to ważne w szczególności aktualnie, gdy poziom czytelnictwa drastycznie spada, a co z tym związane coraz mniejsza liczba ludzi przychodzi do bibliotek.