Category Archives: relaks

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Dawniej panowie chodzili do golibrody lub sami się golili. Nie było kiedyś takich urządzeń jak teraz, ale istniała brzytwa i mężczyźni dawali radę. Ich skóra może chwilę po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po kilkunastu minutach wszystko prezentowało się jak należy.

Typowo włoska firma kosmetyczna Pupa – producent damskich kosmetyków najwyższej jakości.

Rynek kosmetyków i środków do pielęgnacji urody warty jestt miliardy złotych. Kosmetyki są jednymi z najczęściej wybieranych artykułów, tuż po produktach spożywczych. To wszystko powoduje, że i konkurencja w tym segmencie będzie ogromna, a w drogeriach znajdują się kosmetyki wielu różnych firm. Z reguły kupowane są preparaty do pielęgnowania skóry i włosów, ich całkowity udział sięga trzydziestu procent rynku, wielu klientów wybiera również perfumy i kosmetyki męskie.

Orient w kosmetologii, czyli kosmetyki azjatyckie i indyjskie – poznaj

Nastała epoka kultu urody fizycznej, wszyscy chcemy zatrzymać młode lata i zdrowy wygląd na długo. Pielęgnacja ciała zajmuje nam każdego dnia dużo czasu. Tyczy się to szczególnie płci pięknej, ale nierzadko także mężczyzn. Niestety mijający czas jest dla naszej urody bezwzględny. Począć, aby wstrzymać proces starzenia? Czy wystarczy co dzień nacierać twarz specyfikami i co jakiś czas odwiedzać kosmetyczkę?

Nie ma pragnienia, którego nie spełniłaby dzisiejsza lekarska praktyka estetyczna

Pierwsze wiosenne promienie słoneczne ożywiają w nas potrzebę zmian. Spoglądając w zwierciadło pragniemy zmienić swój wizerunek. Nauka wyszła naprzeciw pragnieniom pacjentów. Dzięki wykonywaniu niechirurgicznych działań, medycyna estetyczna sprawia cuda.

Czemu należy wybierać gabinety kosmetyczne z fachowym sprzętem

Profesjonalne wyposażenie gabinetów kosmetycznych bezsprzecznie ma nadzwyczaj wielkie znaczenie, bo gruntowne i bezpieczne wykonywanie zabiegów kosmetycznych przeróżnego typu na pewno wymaga nie jedynie wiedzy oraz umiejętności, ale też wyśmienitego, innowacyjnego sprzętu. W związku z tym kupując różnorodne urządzenia do salonów kosmetycznych bezsprzecznie wypada zwrócić uwagę na ich markę czy też fabrykanta. Takie rzeczy zdołają powiedzieć nam niesłychanie dużo na temat danego urządzenia.

Szerokie i wciąż poszerzające się możliwości w kosmetyce

Od jakiegoś czasu bardzo chętnie wybieranym rozwiązaniem w kosmetologii są zabiegi oparte na zastosowaniu nowoczesnej opcji takiej jak laser co2. Tego rodzaju udogodnienie ma mnóstwo atutów, o czym zdążyło przekonać się już wielu specjalistów, jak i osób poddających się takim zabiegom.

W sklepie fryzjerskim znajdziesz niemal wszystko, co jest Ci potrzebne do właściwej pielęgnacji włosów

Jeśli prowadzisz swój gabinet piękności, wówczas bez wątpienia świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce istotne jest, aby odnaleźć dobrego dostawcę kosmetyków do gabinetu. Nie da się ukryć, że niezłej jakości kosmetyki potrafią kosztować naprawdę sporo – a jeżeli chcesz oferować swoim klientkom usługi na wysokim poziomie, wówczas zdecydowanie musisz używać dobrej jakości specyfików. Dzisiaj na rynku istnieje mnóstwo firm, które zajmują się sprzedażą kosmetyków. Kiedy prowadzisz gabinet urody od dłuższego czasu, wtedy bez wątpienia już znasz kilku takich przedstawicieli handlowych, którzy zdążyli Cię odwiedzić.