Category Archives: relaks

Medycyna estetyczna: upiększamy kształt twarzy bez użycia skalpela

Sporo ludzi dzień w dzień walczy z własnymi kompleksami. Badania wskazują, że brak zadowolenia ze swojego wyglądu znacząco wpływa na wszystkie obszary naszego życia. W jaki sposób sobie poradzić ze zbyt dużym nosem, czy z dołującymi nas wąskimi wargami?

Fachowe zabiegi kosmetyczne z używaniem lasera

Laser to urządzenie bardzo często wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej. Za pomocą różnorodnego typu laserów, wolno robić przeróżne zabiegi na twarz lub ciało.

Lekarz czy może kosmetyczka? Gdzie realizować zabiegi medycyny estetycznej

Coraz to nagminniej, ażeby zadbać o urodę, idziemy nie do kosmetyczki, lecz do kliniki. Zabiegi, które wykonuje specjalista medycyny estetycznej, są najczęściej bardziej efektywne jak też przynoszą rezultaty zauważalne od razu. Jakie zabiegi można przeprowadzić u kosmetyczki? Wolisz gabinet kosmetyczny czy może klinikę medycyny estetycznej? W naszej ojczyźnie nie ma ustawowych regulacji mówiących o tym, jakie zabiegi, przy pomocy których instrumentów, może realizować kosmetyczka, a jakie medyk. Dlatego to klient musi pokierować się zdrowym rozsądkiem i nie inspirować się tylko opłatą.

Modne terapie oraz zabiegi medyczne w aktualnych czasach

Wśród terapii oraz zabiegów medycznych do ogromnie modnych wypada Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu, to znaczy leczenie prp. Leczenie to polega na spożytkowaniu krwi pacjenta co oddziałuje na poprawę funkcji tkanki kostnej oraz tkanek miękkich. Terapię tą przede wszystkim wykorzystuje się przy zmniejszeniu napięcia więzadłowego albo mięśniowego tkanek. Dzięki wykorzystywaniu krwi pacjenta terapia ta jest znacznie mniej ryzykowna, nie istnieje też sposobność zakażenia przez krew. Metoda ta jest coraz bardziej znana i coraz chętniej stosowana przez rozlicznych lekarzy.

Jakie zabiegi przeprowadzić w salonie kosmetycznym po pięćdziesiątce

Nie wszystkie zabiegi upiększające da się przeprowadzić w mieszkaniu. Dbające o urodę panie po czterdziestce często udają się do salonów kosmetycznych nie jedynie po profesjonalną poradę, ale poddają się tam także zabiegom pomagającym zatrzymać urodę. Kobiety mogą się poddać zabiegom (na przykład): Zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych – zabieg tenże kosmetyczki wykonują za pomocą elektrolizy skutecznie usuwającej siateczkę rozszerzonych naczyń krwionośnych.

Czym jest mezoterapia? Jak przebiega ten zabieg, co daje? Ile kosztuje? Czy powinniśmy z tego skorzystać?

Mezoterapia igłowa odnosi się do podskórnych nakłuć aktywnymi substancjami. Zabieg ten zapobiega przedwczesnemu starzeniu się naskórka. Polepsza mikrokrążenie jak i ujędrnia. Mezoterapia igłowa jest najlepszą metodą na posiadanie młodego wyglądu nie używając metod bardzo inwazyjnych. Najbardziej odpowiednie i dobre rezultaty zapewnia seria paru zabiegów.

Kompetentne zabiegi kosmetyczne i estetyczne – czym kierować się przy wyborze

W asortymencie gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej odnajdziemy szereg rozlicznych zabiegów kierowanych do kobiet. Jeden z nich to usuwanie brodawki.