Tag Archives: klient

Certus – rozpoznawalna i rekomendowana spółka oferująca technologie budowlane

Certus to wiodąca na rynku firma działająca w branży budowlanej. Oferuje ona dużo towarów niezmiernie wysokiej jakości, jakie okażą się pożyteczne w budowlance. Firma certus przede wszystkim oferuje prefabrykaty betonowe, fragmenty wykończeniowe, kostkę brukową oraz belki stopowe. To godny polecenia i kompetentny fabrykant, który znany jest z produktów niesłychanie dobrej jakości.

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach a także odpowiedziach

Program rządowy MdM ma dopomóc młodym Polakom zakupić pierwsze własne mieszkanko czy własny domek jednorodzinny.
W programie założono parę metod udzielenia owej pomocy: 2 warianty wsparcia finansowego dla ludzi, którzy zamyślają zaciągnąć kredyt na kupno pierwszego domu – dopłatę do wkładu własnego i spłatę pewnej części zadłużenia, a także wsparcie dla tych, którzy pobudują dla siebie pierwszy domek jednorodzinny bądź przebudują istniejący domek (bądź jego część) po czym otrzymają w tenże sposób mieszkanie – w postaci zwrotu części wydatków na materiały budowlane.

Wrocław miejscem do zaczęcia nowego etapu w życiu.

Kupno nowego mieszkania z dostępnych opcji prezentuje sobą przeważnie niemały kłopot. Rozmyślając o nabyciu nieruchomości, inwestor powinien odpowiedzieć sobie na kilka fundamentalnych pytań jak:

Jak leasing samochodu wpłynie na finanse w firmie? Kiedy można pozwolić sobie na zwolnienie z kasy fiskalnej? – czyli po co jest nam potrzebny księgowy

Aktualnie coraz częściej wykorzystywaną usługą staje się księgowość przez internet, dzięki której przedsiębiorstwo może załatwić wszystkie potrzebne formalności dotyczące finansów. Skupienie się na tego rodzaju usłudze daje wiele korzyści w tym także tych natury finansowej. Co załatwimy przez internet?
Po pierwsze warto zaznaczyć, że online możemy załatwić większość finansowych rozliczeń i operacji, które na bieżąco w firmie się przewijają.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Całościowe sprzątanie powierzchni biurowych – w jaki sposób wybrać idealną firmę?

Na dzień dzisiejszy na rynku otwiera się coraz więcej przedsiębiorstw sprzątających. Zapotrzebowanie jest naturalnie duże, gdyż w każdym wojewódzkim mieście powstają kolejne budynki biurowe. Utrzymanie porządku w miejscu pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Właściciele biura mają z reguły do wyboru dwie opcje. Pierwsza z nich, to zgodzenie własnego personelu, druga zaś, to outsorcing usług porządkowych. Wbrew powszechnym opiniom jest to wyjście, które jest korzystne. Zanim jednak zatrudnimy profesjonalną firmę, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, aby uniknąć niechcianych trudności, wynikających z zatrudnienia usługodawcy.

Czemu służy niezależne badanie kondycji przedsiębiorstwa

W procesie podejmowania rozstrzygnięć w firmie niezwykle ważne jest posiadanie określonych informacji. Może wydawać się, iż uzyskanie takich informacji w firmie jest dość proste. Starczy wydać odpowiednie instrukcje, i już, względnie kierować się do głównego księgowego o należyte wiadomości. Zazwyczaj takowe wiadomości dostajemy i nasze decyzje inwestycyjne opierają się na mniej więcej prawidłowych danych.