Tag Archives: klient

Jak utrzymać klienta?

Już od dłuższego czasu głośno jest o wszelkiego typu programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Firmy bardzo często wykorzystują tego rodzaju działania, ponieważ pozwalają na utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Programy lojalnościowe stosowane są często, bo to mało skomplikowane i skuteczne narzędzie.

Białostocka oferta kosmetyczna

Bardzo ciekawą opcję, taką jak masaż kamieniami Białystok jest w stanie zapewnić na wysokim poziomie. Rewelacyjne propozycje, które są nieporównywalne do większości propozycji z naszego kraju, cieszą się wśród zainteresowanych klientów i klientek wielkim respektem. Rozbudowana oraz stale rozrastająca się baza ofert do wyboru sprawia, że każdy może zdecydować się na coś odpowiedniego dla siebie. Zachwycające okazje cenowe i często organizowane przeceny na poszczególne zabiegi powodują, że zainteresowanie możliwościami białostockich salonów stale rośnie.

Profesjonalne rozwiązania, które okazują się najlepsze

Nasza firma stale dba o udoskonalanie prezentowanych klientom rozwiązań. Bezgraniczne możliwości wyboru wśród specjalistycznych ofert pokazują, na jak wiele stać teraz naszych elastycznie nastawionych do wymagań klientów fachowców.

Wrocław miejscem do zaczęcia nowego etapu w życiu.

Kupno nowego mieszkania spośród dostępnych opcji przedstawia sobą nierzadko duży problem. Rozmyślając o kupnie nieruchomości, kupujący powinien odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań jak:

Dobór właściwego hotelu na czas urlopu, ma kolosalne znaczenie

Wyśmienite wakacje nie tylko są zależne od znakomitej pogody, cudownych widoków i malowniczej miejscowości rekreacyjnej. Tak samo istotny jest hotel lub też miejsce noclegowe, w jakim będziemy musieli spędzać czas w czasie urlopu.

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach a także odpowiedziach

Rządowy program „Mieszkanie dla młodych” ma dopomóc młodym Polakom zdobyć pierwsze własne cztery kąty albo własny domek jednorodzinny.
W programie założono kilka sposobów udzielenia tejże pomocy: 2 typy wsparcia pieniężnego dla ludzi, którzy zamierzają zaciągnąć kredyt na kupno pierwszego domu – dopłatę do udziału własnego i spłatę części kredytu, i wsparcie dla tych, którzy pobudują dla siebie pierwszy budynek jednorodzinny bądź rozbudują istniejący domek (albo jego część) i otrzymają w ów sposób mieszkanie – w formie zwrotu części kosztów na materiały budowlane.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.