Tag Archives: klient

Jaką metodą zauważalnie podwyższyć zyski w naszej firmie?

Nie da się zanegować zjawiska, że każde przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w dniu dzisiejszym na rynku ma za zadanie generować jak największy zysk pieniężny. Jest to normalny cel, jaki wynika z zasady konkurencji. Wielu właścicieli czyni skutkiem tego wszelkie wysiłki, aby ich jednostki mogły w przyszłości wytwarzać znaczące przychody. Zrealizowanie takiego postulatu w praktyce wcale jednak nie jest prostym zadaniem, jakby mogło się pozornie wydawać. Ukształtowanie poważnej renomy naszej marki oraz zwerbowanie dużego grona klientów potrzebuje bowiem od nas skoordynowanych działań, o których często nie mamy najmniejszego pojęcia. Praktyka ukazuje nam, że wiele firm chce za każdą cenę uszczęśliwić klienta dostarczając mu stosownej jakości towar, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Ze zdań ekspertów bowiem wynika jednoznaczny obraz, że najlepszym rozwiązaniem naszych kłopotów w tym problemie będzie użytkowanie przeróżnych narzędzi marketingowych. Z ich pomocą z pewnością uda się nam poprawić osiągany przez nas wynik finansowy, na czym bez wątpienia w najwyższym stopniu nam zależy. Jak skutkiem tego musimy należycie go poprowadzić, by odnieść widoczny sukces?

Jak we właściwy sposób zarządzać firmą?

Na konkretne zarządzanie przedsiębiorstwem wpływa kilka istotnych czynników. Każdy z nich musi być ze sobą prawidłowo połączony. Służy temu dopasowany system zarządzania. W konkretnej działalności gospodarczej działają trzy systemy zarządzania: zarządzanie komfortem pracy, przyrodą i jak wiadomo jakość. Systemy te nie są w staniefunkcjonować oddzielnie, powinny być ze sobą zespolone w jedne system. Aby to umożliwić utworzony został zintegrowany system zarządzania.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Z jakiego powodu karty lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Kiedy prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, wówczas zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad alternatywnymi sposobami zachęcania klientów do korzystania dokładnie z Twoich usług. Kiedy przykładowo prowadzisz zakład usługowy – pedicure lub salon kosmetyczny czy inne analogiczne zakłady – wtedy z pewnością świetnym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla własnych klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie dajesz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej zaznaczane wszelkie kolejne wizyty i wykonywane usługi.

Rezerwacje online: bez wątpienia przydatna opcja

Powszechność Internetu sprawiło, że znacznie częściej wiele czynności wykonujemy online. W sieci nie jedynie szukamy różnych informacji, ale przy jego pomocy prowadzimy konta bankowe, lub także dokonujemy rezerwacji biletów kolejowych, lotniczych. Umożliwienie rezerwacji poprzez Internet są mimo wszystko znacznie więcej.

Wrocław miejscem do zaczęcia nowego etapu w życiu.

Zakup nowego mieszkania spośród dostępnych wariantów prezentuje sobą nierzadko niemały problem. Myśląc o nabyciu nieruchomości, kupujący musi odpowiedzieć sobie na kilka priorytetowych pytań jak:

Czy w istocie jakość obsługi klienta pełni wielką rolę?

Choć tak naprawdę nie można powiedzieć, że klient ma w każdym przypadku pełnię racji, to z pewnością nawet jeżeli będzie składać bezsensowną reklamację, po prostu nie powinien nawet pomyśleć, iż jest intruzem. No cóż, wszystkie badania marketingowe dobrze utwierdzają w przekonaniu, że chociaż takie tematy jak jakość usług bądź cena są ważne, to jednakowoż typowy klient pragnie być solidnie obsłużony. Tak naprawdę mieszkańcy Polski niczym się nie wyróżniają od Niemców, Czechów czy Australijczyków.