Tag Archives: klif

Domki jako znakomity pomysł na urlopowy wypad

Każdego roku sporo rodzin ma problem gdzie wyjechać z pociechami na urlop, aby nie doznać zawodu, a wczasy były przywoływane z uśmiechem przez cały rok. Wybór pozycji na podróżowanie z pociechami jest wielki. Jedni wolą ustronne piaszczyste wybrzeża, drudzy atrakcyjne muzea, w których nie ścigają za dotykanie eksponatów, a jeszcze inni gwarne akwaparki.

Co trzeba zobaczyć na Krecie? Jakie atrakcje ma do zaoferowania ta wyspa? Jakie powinny być obowiązkowe punkty podczas zwiedzania?

Kreta, czyli największa z greckich wysp wyróżnia się bogatą przeszłością i kulturą. Na Krecie dobrze jest obejrzeć najpiękniejsze oraz słynne pałace minojskie, zabytki weneckie jak również tureckie i oczywiście piękne plaże, góry oraz jaskinie.

Wakacje Ustronie Morskie – najbardziej atrakcyjna forma na tegoroczny urlop

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – mówi znane przysłowie. I tak się składa, iż liczna część Polaków bardziej kojarzy egipskie piramidy, niż bajkowe, nasze polskie morze. Na szczęście, coraz więcej z nich zamienia kierunek swoich wczasów na polskie kurorty turystyczne.