Tag Archives: Kołobrzeg

Święta nad Bałtykiem

Przestrzeganie obyczajów to dobra rzecz, pomaga znaleźć pewnik w życiu. Czasami jednak miło jest odrzucić schematy i przedsięwziąć coś zupełnie wyjątkowego. Z tego powodu świetnym pomysłem na nadchodzący rok może okazać się Wielkanoc nad morzem!

Dni majowe nad Bałtykiem!

Projektowanie dni wolnych to fajne zajęcie. Oczywiście, jeżeli wyjazd projektuje się na kilka miesięcy przed terminem. Poszukiwanie miejscówki na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to kiepski pomysł, który da jedynie dużo nerwów. Z tej przyczyny zastanów się nad tą kwestią już dzisiaj. My podpowiadamy ciekawe rozwiązanie: majówka nad morzem.

Kołobrzeg – przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to słynne kurorty morskie i uzdrowiska, jednakże ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez parę wieków był miastem – fortecą, czego dowodem są ocalone do teraz okopy. Mnóstwo z nich jest adaptowanych do realizowania innych, współczesnych funkcji i służą one zarówno mieszkańcom miasta, jak i wczasowiczom. Każdy, kto ceni sobie czynny wypoczynek, organizując wakacje 2014 może, zatem zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Jeśli lubisz polskie Morze Bałtyckie i chcesz w tym roku wybrać się tam z rodziną lub grupą znajomych – warto już teraz zapoznać się z obszerną ofertą baz noclegowych i lokalnych atrakcji.

Każdy przeciętny Polak pragnie choć jednorazowo w roku wybrać się na urlopowy odpoczynek, daleko od miasta i bezbarwnej rzeczywistości. Chcemy wyrwać się od rutynowych zobowiązań i zaczerpnąć chociaż na moment relaksu i przyjemności.

Rehabilitacja w Kołobrzegu a właściwie dostosowane warunki

W przypadku kłopotów ze zdrowiem warto w początkowej kolejności postawić na lekarza pierwszego kontaktu. Nie w każdym momencie okaże się to odpowiednie. Życie wskazać nam może mnóstwo przypadków, kiedy to również stuprocentowa zmiana obecnego życia okazała się konieczna.

Bałtyckie plaże czekają na wczasowiczów

Ferie nad morzem to dobra idea na wypoczynek relaks. Wielu turystów woli wycieczki na przykład do Egiptu, nie wiedząc, jakie fajne morze leży całkiem niedaleko. Warto, żeby ludzie na nowo polubili nasz Bałtyk, o który walczyli nasi przodkowie. W wakacje Bałtyk może na równych warunkach rywalizować z innymi morzami.

Na wakacje do Grzybowa

Bardzo interesującą opcją na wakacyjny odpoczynek nad Bałtyckim morzem jest mała wieś Grzybowo. Wioska leży obok Kołobrzegu, co sprawia, że łatwo tam dotrzeć. Najlepiej jest udać się pociągiem do Kołobrzegu, a później znaleźć PKS do tej wsi.