Tag Archives: Kołobrzeg

Dni majowe nad Bałtykiem!

Projektowanie czasu wolnego to miłe zajęcie. Oczywiście, o ile wyjazd planuje się na kilka miesięcy przed terminem. Wybieranie lokalizacji na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to fatalny pomysł, który zapewni tylko dużo stresu. Dlatego zastanów się nad majówką już dzisiaj. My polecamy ciekawe rozwiązanie: majówka nad morzem.

Jeśli lubisz polskie Morze Bałtyckie i chcesz w tym roku wybrać się tam z rodziną lub grupą znajomych – warto już teraz zapoznać się z obszerną ofertą baz noclegowych i lokalnych atrakcji.

Którykolwiek przeciętny obywatel Polski chce chociaż jednorazowo w roku wybrać się na letni odpoczynek, z dala od miasta i szarej rzeczywistości. Pragniemy wyrwać się od codziennych zobowiązań i zasmakować choć na chwilę relaksu i beztroski.

Bałtyckie plaże czekają na wczasowiczów

Ferie nad morzem to wspaniała opcja na cudowny relaks. Wielu Polaków lubi podróże np. nad Adriatyk, nie wiedząc, jakie fajne morze znajduje się całkiem niedaleko. Warto, żeby Polacy na nowo docenili nasz Bałtyk, o który staczali wojny nasi antenaci. W wakacje Bałtyk może spokojnie rywalizować z zachodnimi riwierami.

Na wakacje do Grzybowa

Wartą uwagą opcją na wakacyjny relaks nad naszym morzem jest nieduża miejscowość Grzybowo. Miejscowośc jest położona obok Kołobrzegu, co sprawia, że łatwo tam dotrzeć. Najlepiej jest udać się PKP do Kołobrzegu, a następnie złapać PKS do tej wsi.

Rehabilitacja w Kołobrzegu a właściwie dostosowane warunki

W przypadku kłopotów ze zdrowiem warto w początkowej kolejności postawić na lekarza pierwszego kontaktu. Nie w każdej sytuacji okaże się to doskonałe. Życie wskazuje mnóstwo przypadków, kiedy to również pełna zmiana dotychczasowego życia może się okazać konieczna.

Kołobrzeg – przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to znane kurorty morskie i uzdrowiska, niemniej jednak z uwagi na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego dowodem są ocalone do dzisiaj okopy. Sporo z nich jest adaptowanych do sprawowania innych, dzisiejszych funkcji i służą one zarazem mieszkańcom miasta, jak i urlopowiczom. Każdy, kto ceni sobie aktywny wypoczynek, planując wczasy 2014 może, więc zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Święta nad Bałtykiem

Respektowanie tradycji to dobra rzecz, pomaga znaleźć stabilizację w życiu. Czasami jednak warto porzucić rutynę i zrobić coś świeżego. Dlatego idealnym pomysłem na nadchodzący rok może okazać się Wielkanoc nad morzem!