Tag Archives: Kołobrzeg

Święta nad Bałtykiem

Przestrzeganie tradycji to dobra rzecz, zapewnia stabilizację w życiu. Czasem jednak dobrze uciec od schematów i przedsięwziąć coś świeżego. Z tej przyczyny świetnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!

Dni majowe nad Bałtykiem!

Planowanie dni wolnych to naprawdę przyjemne zajęcie. Oczywiście, o ile urlop obmyśla się na kilka miesięcy przed terminem. Szukanie lokalizacji na majowy urlop w kwietniu to kiepski pomysł, który przyniesie jedynie dużo nerwów. Dlatego zastanów się nad majowym wolnym już dziś. My polecamy dobry wybór: majówka nad morzem.

Bałtyckie plaże czekają na wczasowiczów

Ferie nad morzem to dobra idea na cudowny czas. Wielu turystów woli wycieczki na przykład do Chorwacji, nie zdając sobie sprawy, jakie urocze morze znajduje się całkiem niedaleko. Warto, żeby ludzie na nowo polubili nasz Bałtyk, o który walczyli nasi ojcowie. Latem Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z zachodnimi riwierami.

Rehabilitacja w Kołobrzegu a właściwie dostosowane warunki

W przypadku problemu ze zdrowiem warto w pierwszej kolejności postawić na lekarza pierwszego kontaktu. Nie w każdej sytuacji okaże się to doskonałe. Życie wskazać nam może mnóstwo przypadków, kiedy to również całkowita zmiana obecnego życia okazała się konieczna.

Na wakacje do Grzybowa

Ciekawą opcją na wakacyjny odpoczynek nad Bałtyckim morzem jest niewielka wieś Grzybowo. Wieś jest położona niedaleko Kołobrzegu, co sprawia, że łatwo tam dojechać. Najlepiej jest wybrać się koleją do Kołobrzegu, a następnie złapać autobus do tej wsi.

Kołobrzeg – przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to słynne kurorty morskie i uzdrowiska, jednakże ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez parę wieków był miastem – fortecą, czego dowodem są ocalone do teraz okopy. Mnóstwo z nich jest adaptowanych do realizowania innych, współczesnych funkcji i służą one zarówno mieszkańcom miasta, jak i wczasowiczom. Każdy, kto ceni sobie czynny wypoczynek, organizując wakacje 2014 może, zatem zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Jeśli lubisz polskie Morze Bałtyckie i chcesz w tym roku wybrać się tam z rodziną lub grupą znajomych – warto już teraz zapoznać się z obszerną ofertą baz noclegowych i lokalnych atrakcji.

Każdy przeciętny Polak pragnie choć jednorazowo w roku wybrać się na urlopowy odpoczynek, daleko od miasta i bezbarwnej rzeczywistości. Chcemy wyrwać się od rutynowych zobowiązań i zaczerpnąć chociaż na moment relaksu i przyjemności.