Tag Archives: komunikacja

Organizowanie podróży – co dzisiaj koniecznie warto wziąć pod uwagę, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Popularność podróży dziś szybko rośnie. Czemu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że człowiek ma do dyspozycji dużo komfortowych środków komunikacji, gwarantujących bezpieczny transport. Przykładem mogą być między innymi autobusy czy samoloty. Ogromnym zainteresowaniem niezmienne cieszy się jednak jazda własnym samochodem, która daje pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zaplanować podróż, by była ona faktycznie udana?

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to od niedawna modne wyrażenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale również w mniejszych, krajowych biznesach. Zaczerpnięte z języka angielskiego wyrażenie można wyjaśniać jako budowanie wizerunku, czy też kierowanie wizerunkiem. Czynności z obszaru Public Relations są zróżnicowane i adresowane do różnych grup odbiorców. Stale jednak mają taki sam zamiar – utrzymanie, przywrócenie albo poprawienie obrazu przedsiębiorstwa.

W jaki sposób poradzić sobie w trakcie złej koniunktury?

Stuprocentowo profesjonalne doradztwo biznesowe to bardzo znacząca dziedzina dla przedsiębiorców różnej maści. Potrzeba ciągłego inwestowania w swój zakład wymaga wybierania jedynie świetnych specjalistów, którzy prędko i efektywnie pozwolą się firmie pozbierać i zacząć przynosić dobre wyniki. Najlepsi doradcy pozwolą na wtajemniczenie zainteresowanych współpracą przedsiębiorców w efektowne triki, umożliwiające jeszcze lepszą pracę. Zmiany w społeczeństwie najczęściej wymagają zmian też w poszczególnych organizacjach. Pragniemy zmniejszyć stres naszych klientów do minimum.

W jaki sposób radzić sobie w dobie kryzysu?

Panujący na całym globie kryzys bardzo szkodzi właścicielom wielu firm. Współczesne czasy nie są dla przedsiębiorców zbyt łaskawe. Wielu rodaków, troszcząc się o domowy budżet, mocno ucina wszystkie niepotrzebne wydatki. Nie jest zatem prosto dotrzeć do potencjalnego klienta nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Rodacy nie łapią się teraz tylko na wielkie obniżki cenowe. Wymagają oni odpowiedniego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej firmy, trzeba prędko zdecydować się na consulting.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług oraz zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług oraz korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Lotnisko we Wrocławiu – czym się tam udać i w pobliżu zaparkować?

Sporo z nas, Wrocławian, nierzadko w przeciągu roku korzysta z połączeń lotniczych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do rodziny, do szkoły. Za sprawą tanim liniom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa forma podróży. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa tylko kilka godzin, trzeba jeszcze do czasu wyprawy doliczyć drogę na lotnisko – a z tym bywa wszelako, gdyż zazwyczaj obszary te ulokowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma bardzo przyzwoity dojazd.