Tag Archives: komunikacja

W jaki sposób poradzić sobie w trakcie złej koniunktury?

Stuprocentowo profesjonalne doradztwo biznesowe to wyjątkowo istotna dziedzina dla przedsiębiorców z różnych dziedzin. Wymóg stałego inwestowania w swój zakład wymaga wybierania jedynie świetnych specjalistów, którzy prędko i efektywnie pozwolą się firmie pozbierać i zacząć przynosić doskonałe wyniki. Świetni doradcy pozwolą na wtajemniczenie zainteresowanych współpracą przedsiębiorców w skuteczne triki, umożliwiające jeszcze lepszą pracę. Zmiany w społeczeństwie nierzadko wymagają zmian także w poszczególnych organizacjach. Pragniemy zminimalizować stres naszych klientów do minimum.

W jaki sposób radzić sobie w dobie kryzysu?

Szalejący na całym świecie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Współczesne czasy nie są dla ludzi biznesu za bardzo łaskawe. Mnóstwo rodaków, w trosce o rodzinny budżet, mocno ucina wszystkie zbędne wydatki. Nie jest zatem prosto skusić potencjalnego klienta nawet najbardziej efektywną promocją. Klienci nie dają się teraz złapać jedynie na ogromne obniżki cen. Wymagają oni odpowiedniego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej działalności, należy szybko zlecić consulting.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Reklama w internecie jest doskonałą opcją, bowiem coraz więcej osób loguje się do sieci

Małolaty rozpoczynają naukę informatyki już w pierwszej klasie, bowiem każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to przyszłość. Oczywistym jest, iż wielu osobom w podeszłym wieku się to nie podoba i preferowaliby, gdyby dzieci zamiast siedzieć przed laptopem ciągle bawiły się na zewnątrz wraz z kolegami. Czasy się zmieniają niezależnie od tego czy nam się to podoba czy nie. Dlatego też każdy musi pogłębiać swoją świadomość w obszarze IT.

Sympatyczne mieszkania w centrum Wrocławia oraz w pobliżu malowniczej ulicy Opolskiej

Każdy się zgodzi że Wrocław jest jednym z najpiękniejszych i najwspanialszych miast w Polsce, a już na pewno najbardziej fascynującym na Dolnym Śląsku. Dlatego też wielu ludzi podejmuję decyzję o przeprowadzce oraz zamieszkanie na zawsze w tych regionach.

Oprogramowania dla biznesu wcale nie są kosztowne

Prawie każdy właściciel przedsiębiorstwa myśli o tym, aby jego firma jak najprężniej się rozwijała. Oczywiście zwykle zaczyna się od małego rodzinnego biznesu, z czasem jednak często udaje się tak rozwinąć firmę, że zaczyna zatrudniać się wielu pracowników oraz adaptuje się na ich potrzeby nowoczesne biuro.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.