Tag Archives: komunikacja

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to ostatnimi czasy popularne określenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale również w mniejszych, regionalnych biznesach. Zapożyczone z języka angielskiego sformułowanie można wyjaśniać jako budowanie wizerunku, lub kierowanie wizerunkiem. Działania z zakresu Public Relations są zróżnicowane i kierowane do rozmaitych grup odbiorców. Zawsze natomiast posiadają taki sam zamiar – utrzymanie, odnowienie ewentualnie udoskonalenie obrazu przedsiębiorstwa.

Organizowanie podróży – co dzisiaj koniecznie warto wziąć pod uwagę, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Popularność podróży dzisiaj szybko wzrasta. Czemu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że człowiek ma do dyspozycji sporo komfortowych środków komunikacji, oferujących bezpieczny transport. Przykładem mogą być na przykład autobusy bądź samoloty. Ogromnym zainteresowaniem niezmienne charakteryzuje się jednak jazda własnym samochodem, która zapewnia pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zorganizować podróż, żeby była ona naprawdę udana?

W jaki sposób poradzić sobie w trakcie złej koniunktury?

Stuprocentowo profesjonalne doradztwo biznesowe to bardzo znacząca dziedzina dla przedsiębiorców różnej maści. Potrzeba ciągłego inwestowania w swój zakład wymaga wybierania jedynie świetnych specjalistów, którzy prędko i efektywnie pozwolą się firmie pozbierać i zacząć przynosić dobre wyniki. Najlepsi doradcy pozwolą na wtajemniczenie zainteresowanych współpracą przedsiębiorców w efektowne triki, umożliwiające jeszcze lepszą pracę. Zmiany w społeczeństwie najczęściej wymagają zmian też w poszczególnych organizacjach. Pragniemy zmniejszyć stres naszych klientów do minimum.

W jaki sposób radzić sobie w dobie kryzysu?

Panujący na całym globie kryzys bardzo szkodzi właścicielom wielu firm. Współczesne czasy nie są dla przedsiębiorców zbyt łaskawe. Wielu rodaków, troszcząc się o domowy budżet, mocno ucina wszystkie niepotrzebne wydatki. Nie jest zatem prosto dotrzeć do potencjalnego klienta nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Rodacy nie łapią się teraz tylko na wielkie obniżki cenowe. Wymagają oni odpowiedniego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej firmy, trzeba prędko zdecydować się na consulting.

Lotnisko we Wrocławiu – czym się tam udać i w pobliżu zaparkować?

Sporo z nas, Wrocławian, nierzadko w przeciągu roku korzysta z połączeń lotniczych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do rodziny, do szkoły. Za sprawą tanim liniom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa forma podróży. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa tylko kilka godzin, trzeba jeszcze do czasu wyprawy doliczyć drogę na lotnisko – a z tym bywa wszelako, gdyż zazwyczaj obszary te ulokowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma bardzo przyzwoity dojazd.