Tag Archives: konkurencja

Metody na zwiększenie sprzedaży

Wzrost sprzedaży to podstawowy element w drodze do zawodowego sukcesu. W jaki sposób to zrobić? To pytanie zadają sobie i menadżerowie i pracownicy, gdyż każdy chce posiąść tę istotną umiejętność. Powinniśmy stosować się do ważnych zasad.

Sporo przedsiębiorstw ciekawi pr korporacyjny, który implementuje niejedna agencja public relations

Obecnie budowanie relacji pomiędzy osobami jest ogromnie znaczące i wybitnie ważne tak samo na stopie intymnej jak i profesjonalnej. W przedsiębiorstwach panują odmienne zasady co do budowania relacji między pracownikami różnego stopnia, a coraz ciekawiej wygląda to w przypadku kontaktów wielu dużych korporacji.

Nietuzinkowy pomysł na biznes? Sprawdź dobre koncepty!

We wszelakich środkach masowego przekazu coraz częściej słyszymy o ogromnej części społeczeństwa, która startuje z działalnością gospodarczą czy też poważnie się nad tym zastanawia. Można dostrzec, że nasze społeczeństwo staje się bardziej i bardziej przedsiębiorcze, co jest cechą charakterystyczną dla krajów w szczególności rozwiniętych. Mamy to szczęście, iż funkcjonujemy w czasach wolnorynkowej gospodarki, co jest dobre tak samo dla samych przedsiębiorców, jak też samych nabywców, a zatem nas. Dzięki temu mamy dostęp do licznych produktów oraz usług we wszelkich istniejących branżach oraz gałęziach gospodarki.

Z jakich powodów nowe firmy kończą działalność tak szybko? Jak sprawić by z naszą firmą tak się nie stało, na co zwrócić uwagę?

Statystyki są nieubłagane oraz mówią, iż od trzech do czterech na pięć założonych przedsiębiorstw upada w ciągu dwóch lat działalności. Co istotne w takiej kwestii, sam moment rejestracji przedsiębiorstwa, którego boi się sporo osób, nie jest najbardziej trudny. Częściej więcej trudności powoduje późniejsza aktywność, to znaczy stałe i konsekwentne rozwijanie własnego biznesu. Czemu tak jest? Czemu tak wiele przedsiębiorstw bardzo szybko zamyka swoją działalność?

Jak rozsądnie prowadzić swoją firmę?

Jeżeli posiadasz własną firmę, dajmy na to restaurację z włoskim jedzeniem, powinieneś wiedzieć, iż w biznesie panuje duża konkurencja. Czyli aby mieć możliwość utrzymać się na rynku, trzeba się postarać. To oczywiście typowe, przecież w każdym kraju tak jest. Co zatem można robić, jeżeli chcemy zwiększyć swoje zarobki? Z całą pewnością czymś bardzo ważnym jest to, aby najzwyczajniej skorzystać z usług tych firm, które zajmują się wywiadem gospodarczym. W końcu niektórzy przedsiębiorcy nie są raczej uczciwymi osobami.

Żeby jak najszybciej trafić do klienta – czyli rola reklamy w firmach

Marketing i reklama winny odgrywać kluczową rolę dla każdej firmy, która chce przyciągać nowych i utrzymać dotychczasowych klientów. W praktyce mają one różne narzędzia do wykorzystania, dzięki jakim zarazem oznakowanie firmy, jak i możliwość zaprezentowania w ciekawy sposób oferty czy dostarczenia najważniejszych informacji o sprzedawanych produktach będzie stać na wysokim poziomie.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług oraz korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.