Tag Archives: konkurencja

Przygotowanie konferencji, obliguje do pamiętania o wielu pozornych drobnostkach

Zorganizowanie konferencji idealnej nie jest łatwe. Zobowiązuje do wielu zabiegów, negocjacji, pomysłowości wykwalifikowanych osób, nie wspominając już o czasie, jaki trzeba na to zadanie przeznaczyć.

Transport produktów z Chin. O jakich rzeczach powinno się pamiętać?

Handel to zajęcie, jakie jest niemal tak stare jak nasza ludzkość. Z początku była to raczej transakcja bardziej na zasadzie wymiany danych rzeczy. Jedna strona posiadała coś co potrzebne było drugiej i na odwrót. Handel z reguły wiązał się z konkurencją, jednak szczególnie dzisiaj ta konkurencja jest ogromna. Coraz ciężej przebić się ze swoim pomysłem na biznes, gdyż rynek jest dosyć mocno przesycony różnymi towarami i usługami. Z tego powodu musimy się w jakiś sposób odznaczać i być atrakcyjniejszą firmą dla klienta niż konkurencja. Niewątpliwą zaletą dla ewentualnych klientów jest niska cena. Z tego też powodu coraz więcej przedsiębiorców wchodzi w import z Chin. Jak wygląda tego typu współpraca i jakie formalności należy załatwić?

Dużo osób zastanawia się niesłychanie wielokrotnie czym jest znak towarowy

Jest dużo takich zagadnień na obecną chwilę, nad którymi zastanawia się bardzo wiele ludzi. Przykładów naturalnie da się wymieniać niezmiernie wiele, jednakże jednym z w największym stopniu zasadniczych jest znak towarowy, jaki jest jednym z w największym stopniu rozpoznawalnych elementów, które zachodzą w rozmaitego typu działalności firmowej.

Dobre pomysły na ferie

Słońce grzeje co raz mocniej, najwyższy czas pomyśleć o tegorocznym urlopie. Rzecz jasna, jeżeli chcieliśmy udać się w jakieś popularne miejsce, trzeba było zabukować bilety jeszcze w zimie. Wbrew powszechnej opinii, dużo rodaków wyjeżdża na rodzinne wczasy, dlatego jeżeli jeszcze nie zdecydowaliśmy się na nic, możemy mieć problem z noclegiem.

W jaki sposób chronić swoją własność intelektualną przed nieetycznymi działaniami konkurencji?

Aktualnie mnóstwo ludzi stara się zdobyć środki pieniężne w nieuczciwy sposób. Obecnie często słyszy się o próbach wykradania wzorów, robienia identycznych rzeczy a także opierania się na popularnej marce.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Żeby jak najszybciej trafić do klienta – czyli rola reklamy w firmach

Marketing i reklama winny odgrywać kluczową rolę dla każdej firmy, która chce przyciągać nowych i utrzymywać dotychczasowych klientów. W rzeczywistości mają one różnorodne narzędzia do wykorzystania, dzięki jakim tak oznakowanie firmy, jak i możliwość przestawienia w interesujący sposób oferty czy dostarczenia podstawowych informacji o udostępnianych produktach będzie stało na wysokim poziomie.