Tag Archives: konkursy

Programy lojalnościowe znakomitą metodą na zdobycie klientów

Ogrom firm na rynku sprawia, że muszą walczyć one o klientów. Ciężko bowiem jest dziś pozyskać odbiorcę, który zostanie z nami na dłużej. Z miejsca można go przywabić dogodniejszą ceną, atrakcyjniejszą ofertą i lepszym programem lojalnościowym, który jest doskonałym sposobem na stworzenie własnego grona konsumentów.

Jak utrzymać klienta?

Już od pewnego czasu słychać o wszelkiego typu programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Firmy bardzo często stosują tego rodzaju działania, ponieważ pozwalają na budowanie dobrych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe wykorzystywane są często, bo to mało skomplikowane i efektywne narzędzie.

Niezbędne wymogi zdobycia dotacji unijnych na rozwój przedsiębiorstwa

Fundusze unijne okazują się ogromną wsparciem finansowym dla wielu przedsiębiorców. To, czy dotacja na rozwój firmy okaże się dla nas realna, łączy się z wieloma warunkami. Na początku warto zapoznać się z bieżącymi konkursami, które mogą być dla nas przepustką do osiągnięcia upragnionego celu.

Jakim sposobem przekonać do siebie przyszłych klientów?

Posiadanie własnego biznesu to z pewnością duża radość, ale z drugiej strony równocześnie stres i ryzyko. Możemy robić to, co lubimy i na dodatek na tym zarabiać, sami jesteśmy dla siebie szefami, sami planujemy swój czas i kierujemy się tym, co uważamy za słuszne.