Tag Archives: konkursy

Niezbędne wymogi zdobycia dotacji unijnych na rozwój przedsiębiorstwa

Fundusze unijne okazują się sporą pomocą finansową dla wielu firm. Jednak to, czy dotacja na rozwój firmy będzie dla nas osiągalna, zależy od wielu czynników. Najważniejsze jest, aby zapoznać się z aktualnymi konkursami, które mogą być dla nas szansą na osiągnięcie pożądanego celu.

Jakim sposobem przekonać do siebie przyszłych klientów?

Posiadanie własnego biznesu to z pewnością duża radość, ale z drugiej strony równocześnie stres i ryzyko. Możemy robić to, co lubimy i na dodatek na tym zarabiać, sami jesteśmy dla siebie szefami, sami planujemy swój czas i kierujemy się tym, co uważamy za słuszne.

Programy lojalnościowe znakomitą metodą na zdobycie klientów

Duża ilość firm na rynku sprawia, że muszą walczyć one o klientów. Trudno bowiem jest obecnie pozyskać odbiorcę, który pozostanie z nami na dłużej. Błyskawicznie można go zwabić korzystniejszą ceną, atrakcyjniejszą propozycją oraz lepszym programem lojalnościowym, jaki jest idealnym sposobem na stworzenie własnego grona konsumentów.

Jak utrzymać klienta?

Już od pewnego czasu głośno jest o wszelkiego typu programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Firmy bardzo często stosują tego typu działania, bo pozwalają na utrzymywanie dobrych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe wykorzystywane są często, bo to łatwe i efektywne narzędzie.