Tag Archives: kontakt

Czasy kafli i płytek

Każdy z nas wspomina chwile sprzed kilkunastu lat, gdy na remont kuchni czy łazienki trzeba było oszczędzać fundusze przez dwadzieścia lat. Wybór produktów do wykończenia był bardzo ograniczony – boazeria na ścianach czy kasetony na suficie były oznaką dobrobytu. Wizyta w współczesnym supermarkecie remontowo – budowlanym doprowadzi niejednego o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy oryginalne ich wykończenie zależy jedynie od zasobności naszego portfela oraz naszej wyobraźni.

Prowadzenie swojej działalności, czyli jakie obowiązki ciążą na pracodawcy

Swoja firma to bardzo dobry sposób na to, aby realizować własne pasje, a jednocześnie uniknąć kłopotów ze znalezieniem pracy. Warto pamiętać, że na chwilę obecną ciężko jest znaleźć pracę, a własny biznes może zagwarantować stałe źródło dochodu. Należy jednak być świadomym tego, że własna firma to bardzo dużo obowiązków, które w każdym wypadku ciążą na osobie , która decyduje się na zatrudnianie pracowników.

Domena dla firm

Własna witryna to już po prostu obowiązek. Buduje tożsamość firmy i umożliwia kontakt. Przedsiębiorstwa z branży usługowej i sklepy próbują utrzymać kontakt z klientem przy pomocy Sieci.