Tag Archives: kontakt

Prowadzenie swojej działalności, czyli jakie obowiązki ciążą na pracodawcy

Swoja firma to dobry sposób na to, by realizować posiadane pasje, a jednocześnie uniknąć kłopotów ze znalezieniem pracy. Warto pamiętać, że aktualnie ciężko jest znaleźć zatrudnienie, a swój biznes może zapewnić stałe dochody. Warto jednak być świadomym tego, że własna firma to szereg obowiązków, które w każdym przypadku ciążą na osobie decydującej się na zatrudnianie pracowników.

Domena dla firm

Strona internetowa to już po prostu obowiązek. Buduje wizerunek marki i ułatwia kontakt. Firmy usługowe i różne sklepy starają się złapać kontakt z klientami przy pomocy Sieci.

Czasy kafli i płytek

Każdy z nas wspomina chwile sprzed kilkunastu lat, kiedy na remont kuchni czy łazienki trzeba było oszczędzać środki przez 20 lat. Dostęp do materiałów do wykończenia był skromny – boazeria na ścianach czy kasetony na suficie były oznaką dobrobytu. Wizyta w nowoczesnym markecie remontowo – budowlanym przyprawi niejednego o ból głowy. Udekorowanie podłóg czy oryginalne ich wykończenie uzależnione jest tylko od naszych funduszy oraz naszej pomysłowości.