Tag Archives: kontakt

Czasy kafli i płytek

Wszyscy pamiętamy chwile sprzed kilkunastu lat, gdy na przebudowę łazienki trzeba było zbierać środki przez dziesięć lat. Wybór artykułów do wykończenia był niewielki – boazeria na ścianach czy kasetony na suficie były oznaką dobrobytu. Wizyta w współczesnym markecie budowlanym wywoła u niejednego o ból głowy. Udekorowanie ścian czy nietuzinkowe ich wykończenie uzależnione jest jedynie od naszych funduszy i naszej pomysłowości.

Prowadzenie swojej działalności, czyli jakie obowiązki ciążą na pracodawcy

Swoja firma to bardzo dobry sposób na to, aby realizować własne pasje, a jednocześnie uniknąć kłopotów ze znalezieniem pracy. Warto pamiętać, że na chwilę obecną ciężko jest znaleźć pracę, a własny biznes może zagwarantować stałe źródło dochodu. Należy jednak być świadomym tego, że własna firma to bardzo dużo obowiązków, które w każdym wypadku ciążą na osobie , która decyduje się na zatrudnianie pracowników.

Domena dla firm

Własna witryna to już po prostu obowiązek. Buduje tożsamość firmy i umożliwia kontakt. Przedsiębiorstwa z branży usługowej i sklepy próbują utrzymać kontakt z klientem przy pomocy Sieci.