Kraków to jedno z największych i najpopularniejszych wśród odwiedzających miejscowości w naszym kraju

Kraków
Ocenia się, że każdego lata przyjeżdża do niego kilka milionów odwiedzających, lecz zapomnieć nie można o tym, że w mieście każdego dnia żyje i pracuje blisko milion mieszkańców. I turyści i mieszkańcy gdzieś robią codzienne zakupy, nie można się więc dziwić, że na terenie miasta zostało wybudowanych parę dużych hipermarketów, działa kilkanaście dużych i małych placów targowych i sporo osiedlowych sklepików.

Kraków
Autor: Radomir Cernoch
Źródło: http://www.flickr.com
Centra te otwarte są przez cały tydzień, niekiedy do późnych godzin wieczornych. Te duże mają wszystko, co będzie potrzebne, żeby można w nich było spędzać całe popołudnia. Podstawą są rzecz jasna sklepy, najczęściej w tego typu centrum będzie się znajdował jakiś duży market, w niektórych zlokalizowano także markety techniczne. Uzupełnieniem są mniejsze salony i sklepy, w których można kupić praktycznie wszystko, od ubrań i butów, przez ekskluzywną biżuterię i kosmetyki, a na wyrobach dla dzieci kończąc.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Trzeba kliknąć w podany link i można zobaczyć tu (http://www.coraltravel.pl/wakacje/tunezja) kolejne nasze wątki. Mamy nadzieję, że także przypadną Ci do gustu.

Rzecz jasna braknąć nie może czegoś dla ciała i ducha, na zgłodniałych oczekuje kilka restauracji, kawiarni i lodziarni, no i rzecz jasna wielosalowe kompleksy kinowe (więcej o ofercie na

Największe powierzchniowo centrum handlowe w Krakowie znajduje się na południu Krakowa, w pobliżu kolejowej stacji Bonarka. Centrum to ma całkowitą powierzchnię ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych, a liczba sklepów w nim położonych wynosi blisko 250. O połowę mniejsza, choć z bardzo podobną liczbą sklepów, jest Galeria Krakowska. Leży ona praktycznie w centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego. Z
Kraków
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

peronów jest bezpośredni dostęp do centrum, więc wysiadając z pociągu można w zasadzie bez zatrzymywania się zabrać się za zakupy.

Pasjonuje Cię opisywana tematyka? Jeśli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (https://www.uannynowytarg.pl/), która również przedstawia takiego rodzaju materiały. To bez dwóch zdań zwróci Twoją uwagę!

Także blisko śródmieścia, tuż przy samej Wiśle jest położona Galeria Kazimierz, tam liczba sklepów wynosi jedynie 160, jednak jest to jedno z chętniej wybieranych dużych centrów na terenie Krakowa. Duża liczba konsumentów wybiera również mniejszej wielkości galerie, takie jak na przykład Plaza, Solvay Park czy M1.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes