Tag Archives: kryzys

Masz własną firmę? Czy zdajesz sobie sprawę co jest najważniejsze, ażeby funkcjonowała jak najlepiej|najbardziej profesjonalnie?

O czym musimy pamiętać prowadząc własną działalność gospodarczą? Faktycznie dużo jest tego typu spraw, nie są z pewnością błahe i niepotrzebne, o jakich można zapomnieć. Własna firma to spora liczba powinności, dzięki którym jest możliwość uzyskania życiowej stabilności i zadowolenia finansowego. To przecież najistotniejsze. Tak więc o jakich sprawach szczególnie musimy pamiętać?

Alternatywne oferty pożyczek pod zastaw – o czym warto pamiętać

Współcześnie pożyczki nie muszą być świadczone wyłącznie przez usługi docenianych banków, lecz potrafią zajmować się nimi również prywatne przedsiębiorstwa. Czasem potrafi się to klientom znacznie opłacić ze względu na zupełnie inny standard usług – można przykładowo oczekiwać mniejszej ilości niezbędnych formalności, a otrzymanie pożyczki bywa o wiele prostsze.

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły okres dla biznesu. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz całościowa kiepska koniunktura w Unii Europejskiej oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Wiele firm, by liczyć się w grze, musiało obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy – platforma zakupowa.