Tag Archives: kryzys

Masz własną firmę? Czy zdajesz sobie sprawę co jest najważniejsze, ażeby funkcjonowała jak najlepiej|najbardziej profesjonalnie?

O jakich sprawach musimy pamiętać prowadząc własną działalność gospodarczą? Właściwie dużo jest takich spraw, nie są z pewnością mało znaczące i niepotrzebne, o jakich możemy zapomnieć. Własna firma to ogromna ilość powinności, dzięki jakim jest możliwość osiągnięcia stabilności życiowej i satysfakcji finansowej. To przecież najbardziej istotne. Tak więc o czym zwłaszcza trzeba pamiętać?

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale ogólna kiepska koniunktura w Unii Europejskiej wpływa na krajową sytuację ekonomiczną i tak. Wiele spółek, by utrzymać się w grze, musiało ciąć koszty i usprawniać swoją działalność. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy – platforma zakupowa.

Alternatywne oferty pożyczek pod zastaw – o czym warto pamiętać

W dwudziestym pierwszym wieku pożyczki nie muszą być świadczone wyłącznie przez usługi docenianych banków, ale potrafią zajmować się nimi również prywatne przedsiębiorstwa. Czasem potrafi się to klientom bardzo opłacić ze względu na zupełnie inny standard usług – można na przykład spodziewać się mniejszej ilości nieodzownych dokumentów, a otrzymanie pożyczki okazuje się znacznie łatwiejsze.