Kto się dokształca, ten idzie do przodu. Kto się kształci rozwija się i staje się jeszcze bardziej profesjonalnym fachowcem

szkolenie
Kto się nie szkoli obecnie, ten zostaje w tyle. Kto nie wyciąga wniosków ze swojego działania, ten nie ma co marzyć, że kiedyś coś się odmieni, a dobre rezultaty po prostu przyjdą same. Te dwa obszary – szkolenie i wyciąganie wniosków z własnego działania są niezwykle ważne. Budują nas jako osoby kompetentne, wiedzące czego pragną, świadome swoich zadań i następnych wyzwań. Właśnie tacy ludzie też odnoszą największe sukcesy.

zarządzanie czasem

Jak wyszukać najlepsze szkolenia, jakie są w stanie nam w tym dopomóc? Odpowiedź wydaje się dość łatwa: Internet. To tam znajduje się pełna baza szkoleń, mniej i bardziej zaawansowanych, dla sprzedawców, dla menedżerów, organizatorów czy trenerów.

Ten wątek jest dla Ciebie ciekawy? To przekonaj się, że odmienne portale również mają pokrewne dane, które pochłoną Cię totalnie.

Z pewnością popularne są zarządzanie czasem szkolenie czy z auditu wewnętrznego Nie ma problemu, by poszukiwać szkoleń w skali całej Polski, gdyż to co zdaje się odległe (przykładowo mieszkamy w Białymstoku, a szkolenie jest we Wrocławiu) czasami się bardziej opłaca ze względu na cenę.

Skoro natomiast nie chcesz za bardzo podróżować to i taka sytuacja nie stanowi utrudnienia, bo przecież w Twojej okolicy jest na pewno sporo różnorodnych szkoleń, na jakie zdecydowanie powinniśmy się udać. Na tego typu szkoleniach zapoznasz się z ludźmi podobnymi do Ciebie, zrozumiesz, iż Twoje problemy z danym zagadnieniem wcale nie są takie tragiczne na jakie wyglądają, że to w sumie zwykłe sprawy, które dotyczą wielu ludzi z Twojej branży. To istotnie jest następny plus takich szkoleń, nie tylko, że czegoś przydatnego się możemy nauczyć to ponadto znajdujemy swoje miejsce wśród ludzi o niemal identycznych kompetencjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiać wiele wątpliwości, jakie nas męczą, a do tego pogadać na branżowe tematy.

szkolenie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com

Z innej strony, takie szkolenia zapewniają także feedback, czyli zwrotną informację na temat naszych kompetencji. Czasami warto zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy, jak wiele powinniśmy nadrobić, co jeszcze podciągnąć, którą zdolność, żeby była jeszcze lepsza. Czasami bowiem nie wiemy, w którym momencie jesteśmy, tymczasem tego typu szkolenie, to świetny sposób na porównanie się z pozostałymi osobami. Nie konfrontacja, a merytoryczna i spokojna analiza własnych zdolności i kompetencji.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes