Tag Archives: kurort

Białka Tatrzańska

Jeżeli myślisz o wycieczce w góry, zastanów się, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Małopolska chowa w sobie mnóstwo fajnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która rozciąga się jedynie 20 kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka wieś turystyczna, która gwarantuje wiele atrakcji dla turystów.

Jakie pensjonaty zarezerwować na wkacje nad morzem w Kątach Rybackich?

Szukasz pensjonatu na fajne wakacje? Masz ochotę spędzić wczasy nad morzem? Już dziś jest na to odpowiedź.

Myślisz o urlopie na Karaibach? To żaden problem, możesz wykupić wycieczkę last minute i upajać się karaibskim wypoczynkiem

Co roku nadchodzi ten moment, kiedy należy obmyślić, jak spędzi się wakacje. To bardzo miła czynność, ale jednocześnie duże wyzwanie. Polscy podróżnicy z chęcią wykupują turnusy w krajowych i zagranicznych kurortach, przeważnie decydując się na te zlokalizowane nad morzem. Coraz znaczniejszym wzięciem wśród wyjeżdżających szczycą się też wyprawy egzotyczne.

Wypad nad morze – gdzie należy się udać żeby odetchnąć.

W lato mnóstwo turystów wybiera wektor polskie morze poszukując należnego relaksu po długich miesiącach spędzanych w przestrzeniach zakładowych.

Władysławowo- ciekawa nadmorska miejscowość, do której warto wybrać się na wakacje

Władysławowo, to miejscowość, jaka zlokalizowana jest bezpośrednio przy morzu Bałtyckim. Jest to zatem miejsce, do którego rokrocznie przybywa duża liczba turystów, którzy korzystają z oferty lokalnych przedsiębiorców w formie baz noclegowych, czy także wielu innych usług. Jest to jednak miasto bardzo ciekawe pod wieloma różnymi względami.

Lokalizacja ośrodków wypoczynkowych w Mikołajkach

Lato w pełni i sporo osób nie ma w dalszym ciągu uściślonych planów wakacyjnych. Nie trzeba jechać do odległych krajów, by napawać się piękną, dziewiczą naturą.

Wspaniały urlop nad Bałtykiem

Sopocka plaża
Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/
Na wczasy czekamy z utęsknieniem okrągły rok. Pracując za biurkiem, marzymy o pięknych momentach lenistwa.Najczęściej upatrujemy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z przepysznym koktajlem w ręce. Ta upragniona wizja dodaje nam energii i pozwala dotrwać do wymarzonego wyjazdu. Tylko gdzie tym razem się udać?