Tag Archives: laseroterapia

Blizny, naczynka, zwiotczała skóra? Na ratunek spieszy laser Co2!

Daje się zauważyć, że kryzys omija z daleka branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najszybciej rozwijającej się w naszym kraju. I chociaż zabiegi upiększające niestety nie są tanie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły laseroterapię.

Jakie są sposoby na wspaniałą skórę?

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek organizmu, zwolnieniu procesów regeneracyjnych oraz utracie zdolności adaptacyjnych cery. Decydująca rolę odgrywają tu czynniki genetyczne jak też współdziałające z nimi elementy zewnętrzne. Starzenie się cery jest nie wyłącznie następstwem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też efektem działania czynników zewnętrznych a także wewnętrznych.

Szybki poradnik – w jaki sposób można zredukować zmarszczki

Problem z cerą na starość sprawia, że czujemy się starsi i mniej atrakcyjni. Powstawanie zmarszczek czy problemy układu krwionośnego to naturalne procesy, które przechodzimy zwykle inaczej. Co jednak, kiedy następują one za szybko osłabiając przy okazji walory naszej urody? Sposobem na usuwanie zmarszczek jest wizyta u specjalisty w klinice medycyny estetycznej.