Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w okazyjnych cenach w stolicy.

Zabieg odmładzania twarzy
Gabinet kosmetyczny w stolicy poleca 2 zabiegi w atrakcyjnych cenach – laserowe odmładzanie twarzy oraz mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pacjentów klinik medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i jednoczesnej stymulacji naskórka do intensywnego produkowania kolagenu. Zaawansowane lasery wykorzystywane do zabiegów opierają się na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Dzięki technologii frakcyjnej laser doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, nierównościami skóry czy rozstępami. Wszystkie te problemy można zniwelować, uzyskując wspaniały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Procedura nie jest bolesna i nie wymaga długiego odpoczynku – pacjent potrzebuje max. kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie przebiega w poniższy sposób – w zależności od wskazań – lekarz, przeprowadzający zabieg dobiera odpowiedni zakres długości fal laserowych.

Odmładzanie
Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg wykonuje się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się subtelne pieczenie, które jest zazwyczaj dobrze znoszone przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak czasami dla uzyskania pożądanego rezultatu wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Objawy uboczne pojawiają się niezmiernie rzadko. Często obserwuje się nieznaczny efekt pieczenia w czasie zabiegu, który utrzymuje się do 2 godzin po zabiegu.

Zajrzyj na kolejną stronę – w niej czeka na Ciebie bieżący wpis interesującego zagadnienia. Stworzyliśmy go dla Ciebie z chęcią.

Może też wystąpić niewielki obrzęk miejsca poddanego terapii. Jest to standardowa reakcja organizmu na stymulacje termiczną. Więcej na

Zaczerwienienie skóry utrzymuje się przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w subtelniej formie do 4 tygodni. W okresie gojenia powstają drobne strupki, które przy stosownej pielęgnacji nie pozostawiają żadnego śladu. Po wykonaniu terapii na skórę nakładamy krem nawilżający z substancją p/bakteryjną. Bardzo istotne jest unikanie opalenizny przez minimum 6 miesięcy oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

Jeżeli omawiany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i przeczytaj, jakiego rodzaju zagadnienia ma rekomendowana witryna (http://www.dcg.wroclaw.pl/kolposkopia-wroclaw) – zapewne dane tam umieszczone są równie zajmujące.

Okres gojenia oraz nasilenie objawów po zabiegu zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po terapii każdy pacjent otrzymuje dokładną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej zabiegom.

Dla pacjentów, chcących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest niezwykle ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele funkcji. W codziennej pielęgnacji stosuje się delikatne metody oczyszczania, natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej skutecznych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko dobrze oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes