Tag Archives: LED

Energooszczędne diody LED w walce o ekologię.

Ograniczenie wykorzystania prądu jest niesłuchanie ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby wszyscy używali tylko z energooszczędnego oświetlenia i elektroniki klasy A i wyższej, do powietrza przenikałoby aż 15 mln CO2 mniej.

Zastosowanie oświetlenia LED

Światła LED mają bardzo rozległy wachlarz zastosowań.Żarówki diodowe LED z dobrym efektem można stosować nie tylko w domach, lecz także w halach przemysłowych i biurowcach, hotelach, klubach, kinach, itp.

Co nam daje zmiana czasu z zimowego na letni?

Piszę ów tekst lipcowego, słonecznego dnia. Upał. Od czerwca do lipca dzień jest u nas stosunkowo długi, toteż możemy być aktywni długie godziny, w przybliżeniu od godziny 5 rano do 21, co daje w przybliżeniu 14 godz. od wzejścia do zachodu słońca. Inaczej rzecz wygląda w następnych porach roku. Widno jest znacznie krócej, gdyż w zimie okres ten wynosi dla Europy od 6 do 16 godzin, tak więc jakieś dziesięć godzin. Jak wynika z tychże wyliczeń, różnica między tymi krańcowymi okresami wynosi około 4 godz..

Szkielet przedsięwzięcia

Biznes, to spore ujęcie tematu, które wymaga zaangażowania. Z racji tego, że w teraźniejszych czasach rozważny przedsiębiorca lub usługodawca ma możliwość dać o firmie znać na wiele sposobów, forma reklamowania się jest jedną z najczęściej stosowanych. Jeżeli jednak mówimy o pokazaniu siebie wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż jej kształtów jest bardzo dużo co udowadnia, że każdy ma możliwość wyboru, który uwarunkowany jest od poglądu, zasobu portfela lub koncepcji względem siebie.

Jak prosto poradzić sobie z umeblowaniem lokum

Urządzanie własnego mieszkania to czynność pozornie dość przyjemna i łatwa. Niestety schody zaczynają się w momencie, gdy jedziemy do sklepu i wejdziemy na dział z meblami, oświetleniem, sprzętem agd i chcemy wybrać jakąś sofę, lampkę lub zmywarkę.

Jak są zbudowane aktualnie używane panele ledowe, jakie są plusy ich wykorzystania w reklamie na zewnątrz

Współczesny rynek reklamowy coraz częściej sięga po nowoczesne technologie. Bardzo popularny jest tu internet, gdzie przenosi się coraz większa część tortu reklamowego, a kampanie zaczynają budżetami przekraczać to, co było do tej pory znane z radia i telewizji.