Tag Archives: LED

Energooszczędne diody LED w walce o ekologię.

Zmniejszenie zużycia prądu jest niezwykle ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby każdy z nas korzystał wyłącznie z energooszczędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych klasy A i lepszych, do powietrza przenikałoby aż 15 mln CO2 mniej.

Jak prosto poradzić sobie z umeblowaniem lokum

Wyposażenie swojego domu to czynność pozornie dość miła i prosta. Wszystkie trudności zaczynają się w chwili, gdy wybierzemy się do sklepu i wchodzimy na dział z meblami, oświetleniem, sprzętem agd i planujemy wybrać jakąś kanapę, lampkę lub lodówkę.

Jak są zbudowane aktualnie używane panele ledowe, jakie są plusy ich wykorzystania w reklamie na zewnątrz

Współczesny rynek reklamowy bardzo często sięga po zaawansowane technologie. Fenomenem jest tu internet, gdzie przenosi się coraz większy fragment tortu reklamowego, a kampanie zaczynają budżetami przekraczać to, co znane było dotychczas z telewizji i radia.

Co nam daje zmiana czasu z zimowego na letni?

Piszę ów tekst w gorący, słoneczny dzień. Upał. Od czerwca do lipca dzień jest u nas stosunkowo długi, zatem można być aktywnym długie godziny, w przybliżeniu od godziny 5 rano do 21, co daje blisko 14 godz. od wzejścia do zachodu słońca. Inaczej sprawa wygląda w następnych porach roku. Okres jasności w znacznym stopniu się skraca, bowiem w grudniu Dzień trwa od 6 do 16 godzin, zatem jakieś 10 godzin. Jak można wywnioskować z powyższych obliczeń, różnica między tymi krańcowymi okresami wynosi około cztery godz..

Szkielet przedsięwzięcia

Działalność, to spore ujęcie tematu, jakie potrzebuje pomocy. Z tego powodu, że w obecnych czasach każdy właściciel firmy bądź usługodawca ma możliwość dać o działalności znać na mnóstwo sposobów, forma reklamy jest jedną z najpopularniej używanych. Jeśli jednak mowa o pokazaniu siebie wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż jej kształtów jest bardzo dużo co udowadnia, iż każdy ma możliwość wyboru, który zależny jest od idei, grubości portfela czy projektu na siebie.

Zastosowanie oświetlenia LED

Światła LED mają bardzo rozległy wachlarz zastosowań.Żarówki diodowe LED z dobrym efektem można stosować nie tylko w domach, lecz także w halach przemysłowych i biurowcach, hotelach, klubach, kinach, itp.