Tag Archives: lista

Jak troszczyć się o swoich pracowników?

Teraźniejsza sytuacja gospodarki zmusza firmy do prowadzenia szkoleń wśród podwładnych. W żadnym wypadku nie chodzi tutaj o szkolenia z zakresu BHP, aktualnie inwestuje się w zespół fundując jego członkom cykl warsztatów doszkalających. Dzięki nim pracownik zdobywa kolejne szczeble w wyznaczonej ścieżce kariery. Wszystko to prowadzi do coraz lepiej wykonywanych, zleconych zadań. Kursy dostępne na rynku dotyczą w gruncie rzeczy wielu dziedzin rynku.

Jeżeli w tegoroczne wakacje wybierasz się w pewną daleką podróż i pragniesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje – warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

Kiedy nadchodzi lato – ktokolwiek już marzy o wolnym odpoczynku. Robi się [ciepło|coraz cieplej na powietrzu. Chowamy grube ubrania, odnawiamy garderobę. Stajemy się lżejsi i bardziej energiczni. Warto już od wczesnej wiosennej pory zacząć familijne refleksje z bliskimi na temat wczasowego wypoczynku – w które obszary, albo lokalizacje chcielibyśmy się wybrać, co chcielibyśmy obejrzeć i w który sposób możemy zaoszczędzić trochę grosza.