Tag Archives: logistyka

Transport międzynarodowy – charakterystyka

Znakomicie rozwinięty handel z reguły wymaga sprowadzania materiałów z zagranicy. Nierzadko wówczas okazują się użyteczne godne zaufania, fachowe firmy zajmujące się transportem dużych ładunków na obszernym terytorium.

Handel z naszymi ze Wschodem

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo światowego kryzysu, ma się wyjątkowo dobrze. Zakładamy wiele małych i średnich przedsiębiorstw. Polacy wzięli nareszcie los w swoje, sprytne ręce i pomimo olbrzymiego ryzyka, prowadzą udane interesy. Bycie swoim szefem to o wiele korzystniejsza opcja, niż ciągłe wysłuchiwanie poleceń w czyjejś firmie. Nawet pierwsze gorsze miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozkłada skrzydła, nie zmieniają bojowego myślenia naszych przedsiębiorców.

Prowadząc firmę należy zadbać o przygotowanie cyklicznych warsztatów, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele prawie każdej nowoczesnej firmy stoi kierownik, który chce mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to jednak realne bez zaangażowania doświadczonych i fachowych wspólników do zajmowania się pojedynczymi działami i zmianami. Nikt nie zdoła funkcjonować 24 godziny na dobę, a w licznych przypadkach właśnie przez całą dobę funkcjonują wielkie zakłady przemysłowe.

Druk reklam wielkoformatowych

W obecnych czasach z przyczyny natłoku rozmaitego rodzaju reklam znakomita promocja swej firmy bądź zajmującej inicjatywy nie trzeba do zbyt łatwych zadań. Ogromna liczba już istniejących ulotek i plakatów powoduje, że przebicie się nie jest te proste, jak pozornie może się to wydawać.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.