Tag Archives: logistyka

Prowadząc firmę należy zadbać o przygotowanie cyklicznych warsztatów, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele niejednej dużej spółki stoi szef, który chce mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to natomiast realne bez zaangażowania wykwalifikowanych i profesjonalnych wspólników do zajmowania się konkretnymi działami i zmianami. Nikt nie potrafi funkcjonować 24 godziny na dobę, a w licznych przypadkach właśnie przez całą dobę działają gigantyczne zakłady przemysłowe.

Handel z naszymi ze Wschodem

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo globalnego kryzysu, ma się wyjątkowo dobrze. Zakładamy wiele mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Rodacy chwycili wreszcie los we własne, sprytne ręce i pomimo olbrzymiego ryzyka, prowadzą udane biznesy. Bycie własnym kierownikiem to o niebo lepsza sytuacja, niż nieustanne stosowanie się do poleceń w czyjejś firmie. Nawet początkowe nierentowne miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozwija skrzydła, nie zmieniają pozytywnego nastawienia naszych przedsiębiorców.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Od 1998 roku ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od projektu, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Druk reklam wielkoformatowych

Współcześnie z powodu natłoku rozmaitego rodzaju reklam dobra promocja swej spółki lub zajmującej inicjatywy nie trzeba do zbyt prostych zadań. Ogromna liczba już istniejących ulotek i plakatów przyczynia się do tego, że bycie dostrzeżonym nie jest te proste, jak na pozór może się to wydawać.

Transport międzynarodowy – charakterystyka

Znakomicie rozwinięty handel z reguły wymaga sprowadzania materiałów z zagranicy. Nierzadko wówczas okazują się użyteczne godne zaufania, fachowe firmy zajmujące się transportem dużych ładunków na obszernym terytorium.