Tag Archives: logistyka

Handel z naszymi ze Wschodem

Nasza gospodarka, pomimo szalejącego kryzysu, rozwija się zadziwiająco dobrze. Zakładamy mnóstwo małych i średnich firm. Rodacy wzięli nareszcie los we własne, sprytne ręce i pomimo olbrzymiego ryzyka, prowadzą udane biznesy. Bycie swoim kierownikiem to o wiele lepsza sytuacja, niż wieczne wysłuchiwanie poleceń w czyjejś firmie. Nawet pierwsze nierentowne miesiące, kiedy działalność dopiero rozkłada skrzydła, nie odbierają bojowego nastawienia naszych przedsiębiorców.

Prowadząc firmę należy zadbać o przygotowanie cyklicznych warsztatów, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele każdej nowoczesnej firmy stoi właściciel zakładu, który pragnie mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to jednak prawdopodobne bez zatrudnienia wykwalifikowanych i profesjonalnych współpracowników do zajmowania się pojedynczymi działami i zmianami. Nikt nie może funkcjonować 24 godziny na dobę, a w wielu przypadkach właśnie przez całą dobę funkcjonują duże zakłady przemysłowe.

Transport międzynarodowy – charakterystyka

Świetnie rozwinięty handel zwykle potrzebuje sprowadzania produktów z zagranicy. Często wtedy okazują się niezastąpione godne uwagi, fachowe firmy zajmujące się transportowaniem dużych ładunków na wielkim terytorium.

Druk reklam wielkoformatowych

W dzisiejszych czasach z przyczyny natłoku różnego typu reklam wysoka promocja swojej firmy lub zajmującej inicjatywy nie należy do zbyt prostych zadań. Ogromna liczba już istniejących ulotek oraz plakatów sprawia, że przebicie się nie jest owe proste, jak pozornie może się to wydawać.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Od 1998 roku ściśle specjalizujemy się w marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od projektu, strategii, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.