Tag Archives: logistyka

Prowadząc firmę należy zadbać o przygotowanie cyklicznych warsztatów, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele prawie każdej nowoczesnej firmy stoi kierownik, który chce mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to jednak realne bez zaangażowania doświadczonych i fachowych wspólników do zajmowania się pojedynczymi działami i zmianami. Nikt nie zdoła funkcjonować 24 godziny na dobę, a w licznych przypadkach właśnie przez całą dobę funkcjonują wielkie zakłady przemysłowe.

Druk reklam wielkoformatowych

W obecnych czasach z przyczyny natłoku rozmaitego rodzaju reklam znakomita promocja swej firmy bądź zajmującej inicjatywy nie trzeba do zbyt łatwych zadań. Ogromna liczba już istniejących ulotek i plakatów powoduje, że przebicie się nie jest te proste, jak pozornie może się to wydawać.

Transport międzynarodowy – charakterystyka

Doskonale rozwinięty handel zwykle wymaga sprowadzania produktów z zagranicy. Często wówczas okazują się wskazane godne zaufania, fachowe firmy zajmujące się transportem dużych ładunków na wielkim terytorium.

Handel z naszymi ze Wschodem

Nasza sytuacja gospodarcza, mimo światowego kryzysu, trzyma się zaskakująco dobrze. Zakładamy wiele małych i średnich firm. Rodacy wzięli wreszcie los w swoje, pracowite ręce i pomimo ogromnego ryzyka, prowadzą udane interesy. Bycie własnym kierownikiem to o wiele lepsza sytuacja, niż ciągłe stosowanie się do poleceń w czyjejś firmie. Nawet początkowe nierentowne miesiące, gdy firma nieśmiało rozwija skrzydła, nie odbierają bojowego nastawienia naszych rodaków.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.