Tag Archives: logistyka

Transport międzynarodowy – charakterystyka

Doskonale rozwinięty handel zazwyczaj potrzebuje sprowadzania materiałów z zagranicy. Nierzadko wówczas okazują się niezastąpione godne zaufania, profesjonalne firmy zajmujące się transportowaniem dużych ładunków na wielkim terytorium.

Handel z naszymi ze Wschodem

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo światowego kryzysu, rozwija się zadziwiająco dobrze. Zakładamy dużo małych i średnich przedsiębiorstw. Rodacy wzięli wreszcie los we własne, pracowite ręce i pomimo wielkiego ryzyka, robią udane biznesy. Bycie własnym szefem to o niebo korzystniejsza opcja, niż wieczne stosowanie się do poleceń w korporacji. Nawet pierwsze gorsze miesiące, kiedy działalność dopiero rozwija skrzydła, nie zmieniają bojowego nastawienia naszych przedsiębiorców.

Prowadząc firmę należy zadbać o przygotowanie cyklicznych warsztatów, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele prawie każdej nowoczesnej firmy stoi kierownik, który chce mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to jednak realne bez zaangażowania doświadczonych i fachowych wspólników do zajmowania się pojedynczymi działami i zmianami. Nikt nie zdoła funkcjonować 24 godziny na dobę, a w licznych przypadkach właśnie przez całą dobę funkcjonują wielkie zakłady przemysłowe.

Druk reklam wielkoformatowych

W obecnych czasach z przyczyny natłoku rozmaitego rodzaju reklam znakomita promocja swej firmy bądź zajmującej inicjatywy nie trzeba do zbyt łatwych zadań. Ogromna liczba już istniejących ulotek i plakatów powoduje, że przebicie się nie jest te proste, jak pozornie może się to wydawać.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.