mała łazienka to nie problem

Każdego dnia masz tą samą trudność, że przebywając w małej wąskiej łazience, nie masz jak nawet z rozmachem umyć zębów? Uderzasz się o pralkę, a umywalka już dawno prosi się wymianę? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym sardynka w puszcze, tak by o nic się zahaczyć? A to z powodu ogromnych sprzętów sanitarnych i małej przestrzeni, które w ogóle do siebie nie pasują? Może najwyższa pora zmienić wystrój?

OKNOPLAST Kraków.

Autor: OKNOPLAST-Kraków.
Źródło: www.partnersi.com.pl

Obecnie na rynku ukazało się takie wyposażenie łazienek, które bez trudu można dopasować do tych najbardziej niewymiarowych i ciasnych pomieszczeń sanitarnych. W placówkach z artykułami budowlanymi można nabyć specjalne kabiny prysznicowe asymetryczne, które ze względu nietypowe rozmiary wejdą w każdy krzywy kąt prosty. Można też sprawdzić, czy są także dostępne kabiny z brodzikiem, który przede wszystkim zapobiega wylewaniu się wody i jest bardzo komfortowy w użyciu. Ponadto na każdym kroku można spotkać specjalne oferty tych urządzeń, a sklepy takie, jak Leroy Merlin czy Castorama, mają bogaty asortyment i służą specjalistyczną pomocą wszystkim zainteresowanym.

Dla miłośników luksusowych kąpieli z ogromną ilością piany i gorącej wody, polecane są wanny z hydromasażem. Ich wymiar można dobrać do każdej łazienki i dostać na nie wyjątkowe bonifikaty. Po takiej kąpieli na pewno. Wanny z hydromasażem posiadają odporną politurę i ciekawy wygląd. Hydromasaż wpłynie korzystnie także na skórkę pomarańczową. Wszystkie wanny z hydromasażem mają prysznice, które ułatwiają nie tylko mycie ciała, ale także wanny po każdej kąpieli.

Ostatnim idealnym możliwym rozwiązaniem dotyczącym właściwego zaplanowania małej przestrzeni, jest miska wisząca WC. Taki typ toalety ma dodatkowo wbudowaną deskę która wolno opada. Miski wiszące są małe i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Co więcej wokół tego urządzenia nie gromadzi się widoczny kamień i brud, który jest utrapieniem i zmorą w każdej łazience. Miski wiszące WC można nabyć we wszystkich kształtach i kolorach. Można je kupić w każdym większym sklepie budowlanym, a także można nabyć i zainteresować się z opinią o nich w Internecie.

Zaciekawiły Cię opisy opisane w naszym wątku? Jeśli tak, to czytaj także lampydodomu.pl analogiczne informacje, tyczące się tego sektora. Zachęcamy Cię do przeczytania do nowej strony.

Wystarczy wystukać miska wisząca WC i na spisie wyników wyszukiwarki wyświetlą się dostępne oferty. A zatem bądź bohaterem w swoim domu i już teraz zatroszcz się o swoje łokcie, które codziennie rano obijasz w małej i mało wygodnej łazience.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes