Malownicze miejsca w Egipcie

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce planuje to przez wiele miesięcy. Jest bardzo wiele osób, które wybierają oferty last minute. Od wielu lat bardzo popularne są takiego typu wyjazdy. Najzwyczajniej w świecie pakuje się plecak i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy się wybrać. Wybór zwykle jest ogromny. Oczywiście największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym żeby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji albo Egiptu.

Piękna Bułgaria

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Mieszkańcy naszego kraju najchętniej wybierają właśnie te kraje. Pewna pogoda, lazurowe morze, piękne plaże, doskonałe lokalne specjały – wszystko to niewątpliwie przyciąga. Niezwykle popularna od wielu lat jest Bułgaria. Jest to kraj pod względem kultury bliższy nam niż Egipt czy Turcja, czujemy się tam bardziej swojsko, a tym samym jest wystarczająco oddalona, żebyśmy mogli się poczuć absolutnie oderwani od naszej codzienności. Przeczytaj więcej – Bułgaria all inclusive na wakacje

Jedz, pij, baw się

Świetnie odpoczywa się spędzając wakacje w Egipcie (polecana propozycja). Wspaniałe wybrzeże i ma wysokiej klasy hotele. Ponadto, można znaleźć ogromną ilość ofert last minute na urlop w tej okolicy. Jeżeli zdecydujemy się tam pojechać absolutnie warto odwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, dodatkowo jest to ogromny port rybacki. Jeśli mamy ochotę na świetne wino i doskonałe ryby – to idealne miejsce.

Plaże i zabytki

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Często wybierane są także wakacje – hotele w zakopanem w Słonecznym Brzegu. Równie piękne plaże, wypełnione zabytkami miasta i mnóstwo innych atrakcji sprawia, że bardzo często wybieramy wakacje w tej części Bułgarii. To także doskonałe miejsce do nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i wielu innych. Zarówno amatorzy leżenia na plaży z drinkiem jak również wielbiciele wypoczynku w ruchu na pewno znajdą coś dla siebie. Wyjazdy last minute to świetny sposób na urlop. Zwróćmy jednak uwagę, żeby korzystać z ofert znanych i sprawdzonych biur podróży. Najbezpieczniej wybierać te, które są na rynku od wielu lat i które już sobie wyrobiły renomę.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes