Tag Archives: manicure

Trendy pomysły na malowanie paznokci jesienią

Lato pomału się kończy. Noce w sierpniu bywają o wiele zimniejsze. W ciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zagoszczą u nas gorące dni, ale będą to już tylko ostatnie wybryki lata, które pomału zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A bywa to niezwykła pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słońce jeszcze wtedy porządnie świeci, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.

W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co robi prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

O tym, że mężczyźni zupełnie inaczej dbają o swój wizerunek wiadomo nie od dzisiaj. I nie od dzisiaj w społeczeństwie jest opinia, że niektóre zabiegi upiększające i poprawiające urodę raczej są przeznaczone dla kobiet. Dla niejednej osoby już tylko myśl o odwiedzeniu gabinetu kosmetycznego będzie się wydawała śmieszna, a tym bardziej chodzenie przez niego systematycznie na różne zabiegi.

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do opalania w solarium? Kilka rad, by nie zrobić sobie krzywdy

Wielu z nas czuje się lepiej, gdy skóra złapie słońce i zrobi się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Co jednak oczywiste takie praktyki nie są możliwe przez cały rok, w związku z czym korzystamy również z solarium. Taka forma opalania nie jest uważana za najlepszą, jeżeli pomimo to się na nią zdecydujemy, powinno się mieć świadomość, jak prawidłowo przygotować się do takiej wizyty praz czego unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.