Masz bliznę? Sprawdź, co zrobić, by ją usunąć

Usuwanie blizny
Po operacji została ci nieestetyczna blizna? A może byłeś uczestnikiem groźnego wypadku, odnosząc rany, których ślad nosisz na swoim ciele po dziś dzień? Nikt nie chce mieć takich defektów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, ale również przywołują bolesne przeżycia, o których nie chcielibyśmy pamiętać. Z reguły blizny goją się bez żadnej interwencji, pomału blednąc oraz zanikając.

Czasem jednak mimo upływu czasu zostają czerwone i nieprzyjemnie swędzą. W takim wypadku może być niezbędne profesjonalne usuwanie blizn Sopot (dowiedz się więcej), w jednym z gabinetów kosmetycznych, oferujących tego typu usługi. Pierwszym z proponowanych zabiegów jest mikrodermabrazja diamentowa. Polepszenie jest dostrzegalne już po pierwszym zabiegu, jednakże aby pozyskać dostateczne efekty przydałoby się nawet 10 zabiegów. Zabieg można robić ba każdym miejscu ciała i twarzy.

Jeżeli wykonamy mikrodermabrazję na policzkach czy na czole, spostrzeżemy również inne dogodne efekty, w tym zwężenie porów, zredukowanie zmarszczek bądź zmniejszenie łojotoku. Zabieg jest bezbolesny i nie wywołuje odczucia dyskomfortu. Nie zajmuje wiele czasu oraz nie wyłącza z normalnego życia, zatem z miejsca można wrócić do zwyczajnych powinności. Drugi sposób usuwania blizn to peeling chemiczny, usuwający warstwy naskórka wraz ze zmianami, których chcielibyśmy się pozbyć.

Poza wygładzeniem blizn pozwala również na odmłodzenie twarzy, z czego ucieszy się każdy korzystający z peelingu pacjent. Jeśli na twoim ciele jest większa i bardziej uporczywa blizna, może być wymagany laser. Nie tylko poradzi sobie z bliznami potrądzikowymi, lecz także po oparzeniach lub operacjach. Laser może zadziałać już po pierwszym zabiegu oraz może się okazać, że nie będzie trzeba wykonywać dalszych działań, ponieważ osiągnięte rezultaty będą nas satysfakcjonować.

Po zabiegu należy jednak pozostać przez kilka dni w domu, aby skóra mogła dojść do siebie. Zabieg nie nie jest związany z żadnymi poważnymi skutkami ubocznymi oraz nie jest zagrożeniem dla zdrowia. Skorzystanie z usług gabinetów kosmetycznych to doskonały sposób na usuwanie blizn Sopot. Udaj się do jednego z niniejszych salonów, a wkrótce pozbędziesz się swojego problemu oraz będziesz mógł ponownie cieszyć się gładką skórą bez czerwonych, swędzących zgrubień.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes