Tag Archives: maszynki

Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną, który zawsze dba o własny wygląd – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat męskiego przemysłu kosmetycznego.

System gospodarczy kosmetyków w naszym kraju osiąga swoje maximum. Zjawia się sporo możliwości. Wody toaletowe, żele i kremy, to nie są już towary, przeznaczone tylko dla Pań. Przemysł kosmetyczny dla Panów został oddzielnym, równoważnym działem sprzedaży, jak towary dla kobiet.

Ałun pomoże zatamować drobne krwawienia

Czy zaznaczymy co używać przy goleniu?Kiedy się golimy, musimy zaznaczyć, co okazuje się być niezbędne przy tym procesie i że trzeba kupować tu wszystko z wysokiej półki. Poczynając od maszynek do golenia, a kończąc na kosmetykach, które powinny sprawić, że calutki ten proces będzie przyjemniejszy dla naszej skóry. Dlatego trzeba się dowiedzieć co trzeba kupować, tak aby powiedzieć, że zrobimy wszystko co możliwe, by nie wystawiać się na zbędne podrażnienia.

Męska depilacja owłosienia – źródło konsternacji czy dbałość o czystość i wygląd

Od dłuższego czasu wątek depilacji przestał być przeznaczony tylko dla kobiet. Coraz więcej panów ma zamiar likwidować swe owłosienie z dbałości o higienę, atrakcyjny wygląd i zapach.