Szafy niezbędne w domu

Narzuta marki Antilo
Kiedy aranżujemy nasz mieszkanie poszukujemy fajnych mebli. Bywa, że wolimy kupić do salonu mniej mebli niż jest w komplecie, dlatego sami zaczynamy je kompletować. Rzeczywistość jest taka, że wystarczająca okazuje się szafka pod telewizor, parę półek i dobra komoda. W momencie, kiedy decydujemy się na komodę trzeba wziąć pod uwagę to, że najlepiej kupować komody drewniane.

Czemu? Bo komody (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/lustra-m-10.html) drewniane ładniej się prezentują niż szafy z tańszych materiałów. Dodatkowo takie komody (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/komody-i-szafki-c-6_98.html) na sto procent przy odpowiedniej pielęgnacji będą nam długo służyły. Pośród komód drewnianych jest ogromny wybór, nie musimy się martwić, że nie uda nam się odnaleźć komody drewnianej, która pasowałaby do naszego pomysłu.Zestaw szafek do pokoju dzieckaKiedy urządzamy pokój dla naszego dziecka najpierw musimy wybrać odpowiedni kolor ścian. Nie jest to proste, bo z jednej strony wolelibyśmy postawić na ciemniejszą farbę, by ściany szybko się nie zabrudziły, a patrząc inaczej wolimy jasny kolor, żeby dziecku było przyjemnie w pokoju.
sypialnia
Autor: Matt Wade
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście obecnie mamy farby, które możemy zmyć. Poza tym niektórzy rodzice wybierają tapetę. Po wyborze farby i lamp można zacząć szukać mebli. Jeżeli chodzi o meble dla dziecka to mamy ogromny wybór. Można postawić na meble w zielonej lub czerwonej kolorystyce. Możemy wybrać meble bardziej uniwersalne. Najwięcej zależy od tego ile nasze dziecko ma lat i od tego, jaki charakter ma nasza pociecha jest. Rodzice często robią błąd i aranżują pokój dla siedmiolatków w sposób bardzo dziecinny. A czasem lepiej wybrać uniwersalne umeblowanie, ale np. z łóżkiem piętrowym i znaleźć dodatki, które sprawią, że pokój nabierze charakteru.

Właściwie dopasowana pościel, kolorowy dywan i interesujące oświetlenie to super sprawa. Dzięki temu, kiedy nasza pociecha nie będzie lubiło już różu i pokocha zieleń, o wiele łatwiej będzie nam wymienić dywan i pozostałe dodatki niż wybierać meble z zielonymi akcentami, bo różowe do niczego już nie pasują. Tak, więc wybierając meble do pokoju dziecięcego musimy się zastanowić. Jeśli dziecko ma dwa latka, to typowe dziecięce meble będą idealnym rozwiązaniem, ale gdy dziecko zaraz będzie nastolatkiem, to warto trochę pomyśleć i postawić na jakiś uniwersalny zestaw mebli do pokoju dziecięcego. Czytaj też

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes