Medycyna estetyczna: upiększamy kształt twarzy bez użycia skalpela

usta
oferta > http://www.archicom.pl/ hale (zobacz http://www.atlasward.pl) Sporo osób codziennie toczy walkę z posiadanymi niedoskonałościami. Badania naukowe dowodzą, że brak zadowolenia ze swojego wyglądu znacząco ma wpływ na całe nasze życie. Jak sobie poradzić ze zniekształconym nosem, czy ze znienawidzonymi wąskimi wargami?

Często rezygnujemy z poprawy swojego wyglądu, ponieważ obawiamy się operacji chirurgicznej oraz jej konsekwencji. Odstrasza nas również długi okres rekonwalescencji, bolesne rany i konieczność noszenia opatrunków. Zazwyczaj też osoby, które poddają się operacjom plastycznym, są wyśmiewane i nazywane próżnymi. Na szczęście, zdobycze medycyny estetycznej, pozwalają dziś na bezoperacyjne zabiegi, pomagające uzyskać wymarzony wygląd – . Największą popularnością cieszą się bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezpieczne, trwają zaledwie kilkadziesiąt minut, a efekty są zauważalne od razu. Jak to możliwe?

twarz
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna jest realizowane przy zastosowaniu kwasu hialuronowego w formie żelu. Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie ludzkim, nie jest więc traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka powikłań – z zastrzeżeniem, iż zabieg zostanie zrealizowany przez doświadczonego specjalistę. Żel wstrzykuje się pod skórę ust za pomocą cieniutkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej i górnej wargi, wyrównać kontury ust oraz podnieść opadnięte kąciki. Ze względu na to, iż kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu są znacznie gładsze, odpowiednio napięte, poprawia się również ich koloryt. Rezultat zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy, po tym czasie trzeba go powtórzyć.

Równie bezpieczna oraz skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się szpecącego garbu, czy uzupełnienie ubytków oraz skorygowanie proporcji. Rzecz jasna, w czasie takiego zabiegu nie da się wpłynąć na wielkość nosa, w takim wypadku potrzeba będzie interwencja chirurga-plastyka – poddaj się zabiegowi tylko w profesjonalnym gabinecie . Znaczącą zaletą zabiegu bez skalpela jest to, iż pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, jest więc w pełni świadomy i na bieżąco może wskazywać, co jeszcze pragnie zmienić w kształcie nosa – dzięki temu wynik zabiegu będzie w pełni odpowiadać jego wyobrażeniom.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes