Męskie kosmetyki

kosmetyki
kosmetyki
Źródło: http://facetaria.pl/

Pielęgnowanie siebie w dzisiejszych czasach nie jest już światem tylko kobiet. Mężczyzna z klasą, też wie jak zadbać o swoją kondycję fizyczną i aparycję. Tworzone coraz częściej w sektorze kosmetycznym linie dla mężczyzn, ułatwiają wybór niezbędnych kosmetyków. Kremy męskie zazwyczaj dogłębnie nawilżają i odżywią skórę, zmniejszając ilość niezbędnych kosmetyków do ilości minimalnej.

Przy tym nie są ubogie, wręcz odwrotnie, posiadają wiele dobroczynnych substancji. Nowoczesność w tym przypadku jest kompromisem pomiędzy ograniczeniem czasu poświęcanego pielęgnacji i równoczesnym dostarczeniu tego, co jest potrzebne zdrowej skórze. W prawie każdym kremie odnajdziemy filtry UV, które są już podstawą w artykułach dla osób spędzających czas zwykle w mieście. Jak większość produktów do pielęgnowania twarzy, kremy męskie dostępne są w różnych opcjach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Oprócz tej bazy spotkamy również w specjalistycznych liniach dla mężczyzn peeling, maski i produkty do włosów.

Pośród artykułów męskich odnajdziemy produkty niszowe. Wydajnością na pewno odróżniają się od popularnych marek, ale także ich producenci proponują produkty kierowane do zwolenników klasyki. Brzytwy do golenia być może zdają się przedmiotem z poprzedniej epoki, jednak przy odrobinie wprawy w posługiwaniu się nimi, można poznać ich specyficzne właściwości. Nie jest to rzecz jednorazowa, ani też nie wymaga do działania elektryczności. Stworzona ze świetnych gatunkowo materiałów, przez niezwykle długi czas utrzymuje swoją ostrość. Już za jednym wprawnym ruchem, pozwala na dokładne usunięcie sporej części zarostu. Brzytwa do golenia łączy się oczywiście w parę z pędzlem. Od zawsze wytwarzane w wielu rodzajach, pędzle do golenia można kupić w bardziej luksusowym wydaniu z włosia borsuka, lub w nieco tańszym – z dzika.

Ponadto brzytwa do golenia w rękach mężczyzny rozbudza w damskim umyśle pozytywne skojarzenia – zresztą tak, jak i partner który dba o siebie. Kremy męskie już dawno powinny znaleźć się niezaprzeczalnie w łazienkach każdego domu. Bez względu na to z jakiej linii decydujemy się je kupować, każde będą dobrze oddziaływać na skórę. Natomiast brzytwa i pędzle do golenia z borsuka są wielokrotnego użytku, może należałoby pomyśleć, czy powiew luksusu nie jest warty swojej ceny.

Źródło: facetaria.pl

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes