Tag Archives: Mężczyźni

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Dzisiejszy mężczyzna to człowiek dbający o siebie. W dzisiejszych czasach do sklepów z kosmetykami chodzą nie tylko panie, ale też panowie. To istotne, bo wreszcie mężczyźni chcą zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubionymi kosmetykami wielu panów.

Jeżeli jesteś przeciętnym mężczyzną i traktujesz nawyk golenia bardzo istotnie – ulokuj własny czas i majątek w maszynki do golenia marki Edwin Jagger.

System gospodarczy kosmetyków, w dzisiejszych czasach osiąga swoje maximum. Poziom udogodnień i produktów rozrasta się co roku. Jeśli jesteś prawdziwym Panem, dla którego komfort i stosowne przyrządy do golenia są konieczne dla dobrego nastroju – należy zaczerpnąć trochę wiedzy w temacie konkretnego procesu golenia, a również możliwych do kupienia produktów.

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli w jakim celu panowie coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory prym wiedli panowie metroseksualni. Następnie przyszła kolej na tak zwanych drwali. Teraz coraz więcej słyszy się na temat mężczyzn, jacy inspirują się stylem… menela. Bez znaczenia na to, jaki z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy pielęgnują swój wygląd. Pragną być przystojni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w żelu dawno już za nami. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego mężczyzny? Przyjrzyjmy się temu z bliska…

Z jakiego powodu jeszcze bardziej lubiane staje się tradycyjne golenie?

Każdy facet musi być przyzwyczajony do pewnych czynności, jakie po prostu musi praktykować regularnie, aby nie tylko pięknie wyglądać, ale także żeby móc normalnie żyć każdego dnia. Naturalnie nadzwyczaj ważne jest uprawianie dobrego sportu, jaki zagwarantuje nam nie tylko bardzo dobry wizerunek, ale także tężyznę fizyczną, dzięki której będzie można bić niekiedy najtrudniejsze trudności.

Najlepsza klasa kosmetyków do włosów – na jakie propozycje producentów warto zwrócić uwagę?

Panie i panowie niejednokrotnie mają własne specyficzne upodobania względem szamponów do włosów. Każda płeć wymaga odmiennego specyfiku, aby profesjonalnie dbać o własne włosy.

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Kiedyś mężczyźni zjawiali się u golibrody albo sami się golili. Nie było dawniej takich narzędzi jak obecnie, ale była brzytwa i panowie dawali radę. Ich skóra może jakiś czas po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po kilkunastu minutach wszystko prezentowało się jak należy.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Jest wiele osób, które myślą, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią faceci, aby utrzymać ją w ryzach? Okazuje się, że wykonują dość dużo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.