Tag Archives: Mężczyźni

Z jakiego powodu jeszcze bardziej lubiane staje się tradycyjne golenie?

Każdy mężczyzna powinien być przyzwyczajony do pewnych czynności, które zwyczajnie musi praktykować regularnie, by nie tylko ślicznie wyglądać, ale także żeby móc normalnie funkcjonować każdego dnia. Oczywiście niezmiernie znaczące jest ćwiczenie odpowiedniego sportu, który zapewni nam nie tylko bardzo dobry wizerunek, ale także kondycję fizyczną, dzięki której będzie można pokonywać niekiedy najtrudniejsze trudności.

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Współczesny mężczyzna to mężczyzna zadbany. Dziś do sklepów z kosmetykami chodzą nie tylko kobiety, ale również panowie. To istotne, bo wreszcie mężczyźni mają ochotę o siebie zadbać. Dlatego są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubieńcami wielu panów.

Jeżeli jesteś przeciętnym mężczyzną i traktujesz nawyk golenia bardzo istotnie – ulokuj własny czas i majątek w maszynki do golenia marki Edwin Jagger.

Rynek kosmetyczny, w dzisiejszych czasach zdobywa swoje maximum. Gama sposobności i towarów rozrasta się z każdym rokiem. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, dla którego komfort i odpowiednie akcesoria do golenia będą konieczne dla dobrego nastroju – powinieneś zasięgnąć trochę wiedzy na temat konkretnego procesu golenia, a także możliwych do nabycia produktów.

Najlepsza klasa kosmetyków do włosów – na jakie propozycje producentów warto zwrócić uwagę?

Panie i panowie często mają swoje specyficzne upodobania względem szamponów do włosów. Każda płeć wymaga innego środka, by należycie dbać o własne włosy.

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Kiedyś mężczyźni chodzili do golibrody lub sami się golili. Nie było wtedy takich urządzeń jak obecnie, ale istniała brzytwa i mężczyźni dawali radę. Ich skóra może jakiś czas po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko wyglądało jak trzeba.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią panowie, by utrzymać ją w ryzach? Okazuje się, że wykonują całkiem sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli w jakim celu panowie coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory prym wiedli mężczyźni metroseksualni. Następnie przyszła kolej na tzw. drwali. Obecnie coraz więcej słyszy się na temat mężczyzn, którzy inspirują się stylem… menela. Bez względu na to, który z tych stylów prezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Chcą być piękni. Czasy, gdy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w sprayu dawno odeszły do lamusa. Czego nie może zabraknąć w kosmetyczce każdego mężczyzny? Przyjrzyjmy się temu bliżej…