Tag Archives: Mężczyźni

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Dawniej panowie zjawiali się u golibrody albo samodzielnie się golili. Nie było dawniej takich narzędzi jak teraz, ale była brzytwa i panowie dawali radę. Ich skóra może jakiś czas po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po kilkunastu minutach wszystko wyglądało jak trzeba.

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Współczesny mężczyzna to mężczyzna dbający o siebie. Obecnie do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie panie, ale też mężczyźni. To ważne, bo wreszcie mężczyźni mają ochotę o siebie zadbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubionymi kosmetykami wielu mężczyzn.

Z jakiego powodu jeszcze bardziej lubiane staje się tradycyjne golenie?

Każdy mężczyzna musi być przyzwyczajony do pewnych zadań, które zwyczajnie musi realizować regularnie, aby nie tylko ładnie wyglądać, ale także żeby móc prawidłowo funkcjonować każdego dnia. Rzecz jasna niezmiernie ważne jest ćwiczenie dobrego sportu, jaki zapewni nam nie tylko idealny wizerunek, ale także formę fizyczną, dzięki której będzie można pokonywać nawet najtrudniejsze przeszkody.

Jeżeli jesteś przeciętnym mężczyzną i traktujesz nawyk golenia bardzo istotnie – ulokuj własny czas i majątek w maszynki do golenia marki Edwin Jagger.

Rynek kosmetyczny, w obecnych czasach zdobywa własne maximum. Skala sposobności i modeli rozwija co roku. Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną, dla którego komfort i dogodne akcesoria do golenia są niezbędne dla dobrego nastroju – powinieneś zaczerpnąć trochę wiedzy na temat konkretnego procesu golenia, a również dostępnych do nabycia towarów.

Najlepsza klasa kosmetyków do włosów – na jakie propozycje producentów warto zwrócić uwagę?

Panie i panowie często mają swoje specyficzne upodobania względem szamponów do włosów. Każda płeć wymaga innego środka, by należycie dbać o własne włosy.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią panowie, by utrzymać ją w ryzach? Okazuje się, że wykonują całkiem sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli w jakim celu panowie coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory prym wiedli mężczyźni metroseksualni. Następnie przyszła kolej na tzw. drwali. Obecnie coraz więcej słyszy się na temat mężczyzn, którzy inspirują się stylem… menela. Bez względu na to, który z tych stylów prezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Chcą być piękni. Czasy, gdy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w sprayu dawno odeszły do lamusa. Czego nie może zabraknąć w kosmetyczce każdego mężczyzny? Przyjrzyjmy się temu bliżej…