Mieszkanie, nieważne jakie jest duże, po kilkunastu latach zaczyna dziwnie się kurczyć.

Salon w mieszkaniu
Nagle w szafach zaczyna być coraz bardziej ciasno, więc zaczynają się pojawiać myśli o jeszcze jednym meblu, w którym pomieszczą się zebrane w międzyczasie nadprogramowe rzeczy. A może ich być dużo. Kolejne co roku kupowane buty tylko zwiększają całość, bo dotychczasowych szkoda się pozbyć, niewielkie kuchenne urządzenia, każde do czegoś innego, zamiast usprawnić przygotowywanie posiłków tylko będą przeszkadzać w kuchni, lecz również jeszcze kiedyś mogą być potrzebne. Do tego coraz większa liczba dziecięcych zabawek, akcesoriów które mają ułatwić domowe funkcjonowanie oraz – co oczywiste – powiększająca się liczba pamiątek z przeżytego okresu.

Wszystko to gdzieś się powinno zmieścić. Rzecz jasna dokładanie następnych szafek jakimś rozwiązaniem będzie, ale metrażu lokalu nie da się rozciągnąć jak gumy i wreszcie może zacząć brakować życiowej przestrzeni. Gdzie się nie obejrzy można się natknąć na kolejne drzwi. Najgorzej zaczyna w takim przypadku, kiedy ciasne wnętrze sprawia, że owe drzwi trudno jest otwierać bez dodatkowego gimnastykowania się z zamykaniem innych.

Od wielu lat na rynku funkcjonują już meble wykonywane głównie na zamówienie, wyposażone w system do przesuwania. Nie tylko one są niezwykle ergonomiczne, lecz w głównej mierze mogą zaoszczędzić dużą ilość powierzchni użytkowej domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu da się dosłownie wstawić pojemną szafę do wąskiego wnętrza a dostęp do niej pozostanie bezproblemowy i wygodny. Systemy przesuwne (www.invado.pl/produkty/systemy-przesuwne) są bardzo ciche, działają w zasadzie bez awarii i da się je montować w meblach o stosunkowo dużych gabarytach. Umożliwiają montaż drzwi zrobionych z wielu różnych materiałów, jakie można łączyć przy pomocy specjalnych profili. Różnorodne systemy jezdne, na przykład dolne i górne, umożliwiają nieograniczone stosowanie zależnie od wymagań.

Jeżeli szukasz uzupełniających wiadomości na przedstawiany wątek, to kliknij tu – ta pomocna witryna publikuje zbliżone treści!

Drzwi wyposażone w systemy przesuwne dzieli się na wersje przesuwne i składane (więcej na temat drzwi przesuwanych dowiesz się po kliknięciu). Na polskim rynku znaleźć można renomowanych producentów wyposażenia do wszystkich tych typów drzwi, a jakość ich produktów gwarantuje bezawaryjną pracę na długie lata.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes