Energooszczędne diody LED w walce o ekologię.

Nie trać prądu na darmo
Finalnym rozwiązaniem zatem byłoby stosowanie oświetlenia nieuciążliwego dla przyrody, którego technologia pozwala zmniejszyć wykorzystanie energii i wydzielanie CO2, takiego jak mało energochłonne lampy LED.

Światło diodowe
Autor: LARS
Źródło: LARS

Niestety, jak pokazują badania, większość Polaków ciągle nie ma świadomości o dyrektywach UE, obligujących nasz kraj do redukcji wykorzystania prądu o minimum 1/5 oraz zmniejszenia ilości niebezpiecznych składników wydzielanych do środowiska i nie zważa na modernizację iluminacji. Tymczasem innowacyjne rozwiązania LED doskonale wpisują się w modę na ekologię.

Zobacz szczegóły tu (https://www.sfera-finansow.pl/kategorie/), odnajdziesz tam jeszcze bardziej dokładne dane, które z pewnością także będą dla Ciebie interesujące.

Diody led poza ich niewątpliwymi niskimi wartościami zużycia prądu, nie zawierają groźnych substancji takich jak rtęć, są przy tym stworzone z uwzględnieniem ewentualności bezproblemowego demontażu i utylizacji.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace
Autor: Pointb
Źródło: Pointb

Firma LED Solutions Polska działa mając na względzie promowanie ekologicznych rozwiązań oświetleniowych w wielu sferach funkcjonowania – od gospodarstw domowych, poprzez sklepy aż po rozległe obiekty fabryczne. Stoimy na stanowisku, że w czasach postępującej degradacji przyrody każdy może mieć swój udział w ograniczeniu wydzielania CO2 i zużycia energii elektrycznej.

Hej, sprawdź to, jeśli dotąd nie wiesz o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Na naszej stronie z artykułami oświetleniowymi na proponujemy dużo „zielonych produktów”, mieszczących się w normach UE. Naszych klientów na pewno ucieszy fakt, że dzięki zakupowi energooszczędnego oświetlenia LED mogą oczekiwać nie tylko błyskawicznego zwrotu inwestycji, ale też przyczynić się do poprawy stanu przyrody, za pomocą redukcji gazów cieplarnianych, a tym samym ograniczeniu efektu cieplarnianego.

Żarówka energooszczędna
Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com

Warto również zainteresować się naszym nowatorskim programem LEDleasing przeprowadzanym w celu ograniczenia zużycia prądu poprzez wymianę starego lub niewydajnego oświetlenia na funkcjonalne oświetlenie LED przy jednoczesnym braku kosztów inwestycyjnych ze strony inwestora. Więcej informacji możesz przeczytać w tym miejscu:

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes