Tag Archives: morze

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla co poniektórych ludzi, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek 2014!

Wczasy. Dla kogo górska kraina, a dla kogo morze

Gdzie nie jechać na odpoczynek z chorym sercem, dychawicą, alergią, żylakami, jaskrą. Komu zaszkodzić może nurkowanie, a komu bytność na wsi?

Gdzie warto wybrać się z najbliższymi na letnie wczasy?

Letnia wypad musi być prawidłowo zaplanowany, dlatego, że przyjemność nie będzie zależało tylko od lokalizacji naszej wizyty, lecz również od innych istotnych warunków

Gdzie polecieć na letni urlop w 2014 roku?

Jedni z nas lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chodź na moment poczuć na własnej skórze cudowne słońce świeci latem. Jak powszechnie wiadomo, pora zimowa to także doskonały czas na zaplanowanie zbliżających się wakacji, w związku z tym zainteresowanie popularnymi celami turystycznymi sukcesywnie staje się większe, rośnie także ruch na serwisach internetowych popularnych touroperatorów.

Jak spędzić wakacje, by nie były nudne?

Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze zachęcające do kąpieli morze i mnóstwo turystów – tak zazwyczaj wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeżeli znudziły Ci się modne kierunki, obierane rok w rok przez miliony urlopowiczów i szukasz czegoś nietypowego, warto zaplanować wakacje w mniej popularnych miejscach.

Jak przygotować się na idealne wakacje w 2016 roku z dziećmi lub bez?

Kwiecień to w wielu firmach czas, w którym należy zgłosić deklarowane dni wypoczynku. Nie bywa to jednak łatwe. Trudno albowiem przewidywać interakcje zmiennych, które mają niewątpliwy wpływ na udany urlop. Często planowany czas na urlop to lato.

Ustronie Morskie – uzdrowisko na super wakacje

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone 13 km na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest wyjątkowo malowniczo – jego zabudowa ciągnie się na przestrzeni trzech i pół kilometra, wzdłuż linii klifu, który ukośnie mknie ku piaszczystej i szerokiej plaży. Kiedyś skromna osada rybacka aktualnie jest kurortem, do którego by spędzić wczasy nad Bałtykiem przybywa kilka tysięcy urlopowiczów.