Tag Archives: motywacja

Jakiego typu błędy popełniamy przy okazji poszukiwania pracy? O czym zwłaszcza trzeba pamiętać?

Dosyć często właściwi kandydaci i rewelacyjni pracownicy mają znaczne kłopoty, żeby znaleźć pracę. Może sprawiać to sfrustrowanie i pytania, dlaczego nie mamy szans znaleźć pracy, mimo doskonałych kwalifikacji i referencji. Należy wiedzieć, że czasami w grę wchodzą szczegóły, o których trzeba pamiętać.

Co powoduje, że outsourcing płac jest innowacją, która wyróżnia się wyjątkowo dużą liczbą zalet oraz pozwala firmom jeszcze lepiej funkcjonować?

Odpowiednio dopasowane wynagrodzenia, biorące pod uwagę z jednej strony chęć motywacji pracowników, a z drugiej możliwości budżetowe, są gwarantem odpowiedniego funkcjonowania każdej firmy. W rezultacie znawcy w temacie wynagrodzeń, analizujący zarobki otrzymywane przez profesjonalistów na konkretnych stanowiskach wyróżniają się ogromnym zainteresowaniem wielu firm.

Programy lojalnościowe – dla kogo?

W czasach nastawionych na sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w gazetach i telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie wystarczyć do zatrzymania przy sobie klienta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wyróżni nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.