Tag Archives: motywacja

Jakiego typu błędy popełniamy przy okazji poszukiwania pracy? O czym zwłaszcza trzeba pamiętać?

Bardzo często dobrzy kandydaci i rewelacyjni pracownicy mogą posiadać znaczne problemy, żeby znaleźć pracę. Powoduje to nerwowość i pytania, dlaczego nie możemy znaleźć pracy, mimo odpowiednich kwalifikacji i referencji. Trzeba zdawać sobie sprawę, że czasem w grę wchodzą detale, o których należy pamiętać.

Co powoduje, że outsourcing płac jest innowacją, która wyróżnia się wyjątkowo dużą liczbą zalet oraz pozwala firmom jeszcze lepiej funkcjonować?

Odpowiednio dopasowane wynagrodzenia, biorące pod uwagę z jednej strony chęć motywacji pracowników, a z drugiej możliwości budżetowe, są gwarantem odpowiedniego funkcjonowania każdej firmy. W rezultacie znawcy w temacie wynagrodzeń, analizujący zarobki otrzymywane przez profesjonalistów na konkretnych stanowiskach wyróżniają się ogromnym zainteresowaniem wielu firm.

Programy lojalnościowe – dla kogo?

W czasach nastawionych na sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w gazetach i telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie wystarczyć do zatrzymania przy sobie klienta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wyróżni nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.