Tag Archives: motywacja

Co powoduje, że outsourcing płac jest innowacją, która wyróżnia się wyjątkowo dużą liczbą zalet oraz pozwala firmom jeszcze lepiej funkcjonować?

Odpowiednio dopasowane wynagrodzenia, w których wzięto pod uwagę z jednej strony chęć zachęcenia do wytężonej pracy pracowników, a z drugiej ograniczenia budżetowe, są gwarantem właściwego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dlatego profesjonaliści w temacie wynagrodzeń, analizujący zarobki otrzymywane przez pracowników na danych stanowiskach cieszą się znaczącym popytem wielu firm.

Jakiego typu błędy popełniamy przy okazji poszukiwania pracy? O czym zwłaszcza trzeba pamiętać?

Bardzo często odpowiedni kandydaci i wspaniali pracownicy mogą mieć znaczne problemy, żeby odnaleźć pracę. Może powodować to frustrację i pytania, dlaczego nie mamy szans znaleźć pracy, mimo właściwych kwalifikacji i referencji. Warto zdawać sobie sprawę, że czasami mogą decydować detale, o których trzeba pamiętać.

Programy lojalnościowe – dla kogo?

W latach opartych o sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w prasie i telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie być wystarczające do zatrzymania przy sobie klienta, producenci muszą pokazać się z całkiem innej strony. Tym czymś, co wypromuje nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.