Na czym polegają programy lojalnościowe?

Kupno walut przez internet
Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Przygotowujemy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od projektu, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Programy Partnerskie to systemy lojalnościowe wdrażane w obrębie B2B, ukierunkowane na partnerów, pośredników sprzedaży, dostawców, sprzedawców. Chęć do działania wynika nie tylko z nagród i premii, ale przede wszystkim z przynależności do elitarnej grupy, z wartości dodanych, stosunków i kontaktu z przedsiębiorstwem, dostępu do wiedzy i udziału w szkoleniach.

Tego typu działania ograniczają rolę ceny, umożliwiają zredukowanie przyznawanych rabatów i kreują barierę dla konkurencji. Wdrożyliśmy setki tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Zrealizowaliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe różnego typu przedsiębiorstw. Prowadzimy także wewnątrz firmowe programy motywacyjne dla zatrudnionych w przedsiębiorstwie, przedstawicieli handlowych, dealerów i dystrybutorów.

Chcielibyśmy Cię namówić do identycznie interesujących postów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij link (https://www.polnet.pl/) i czytaj to, na co będziesz miał chęć.

Do naszych plusów należą: efekt skali i optymalizacja kosztów, wyjątkowe na krajowym rynku know-how, narzędzia informatyczne do kierowania programem lojalnościowym, własne centrum logistyki nagród, obsługa prawna i podatkowa. Zapewniamy pewność i komfort współpracy z ekspertami oraz kompleksową opiekę w zakresie prawa i podatków, obejmującą m.in. profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe, tworzenie dokumentów i formularzy, outsourcing obsługi podatków od premii.

Proces dostarczenia nagród jest jednym z istotniejszych, a zarazem najcięższych etapów wdrożenia działania.

Programy lojalnościowe dla każdego

W dużej mierze decyduje o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs powodują zakładany, długoterminowy efekt i cementuje więzi z jego podmiotami. Dlatego zbudowaliśmy własne Centrum Logistyki Nagród i zapewniamy obsługę wszystkich faz logistyki: dobór nagród, zakup, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłkę, raportowanie. Stała, regularna od lat współpraca z najlepszymi producentami i dostarczycielami pomaga zapewnić dostępność setek dokładnie wybranych modeli nagród i obniżyć koszty ich nabycia i logistyki.

Stoimy na stanowisku, że istotą pakietu lojalnościowego nie ma być jedynie wyścig po trofea. Oprócz zwiększenia sprzedaży ważną rolę odgrywa w tym miejscu budowa relacji marketingowych. Program staje się platformą komunikacji, a segmentacja bazująca na podziale na kryteria sprzedażowe, styl życia, gusta, historię relacji, umożliwia idealny dobór środków motywacji. Na podstawie własnych badań satysfakcji i oczekiwań uczestników prowadzimy programy, w których premię stanowią nie tylko nagrody rzeczowe, ale także wartości dodane, kursy i szkolenia oraz porady ekspertów. Relacje oparte na tych fundamentach objawiają się niezwykle silną lojalnością.

Więcej na

Zostawiamy do dyspozycji zaawansowany technologicznie i łatwy w użyciu, funkcjonalny system do zarządzania programami motywacyjnymi. Brak potrzeby tworzenia od zera pozwala na szybkie uruchomienie działań oraz redukcję kosztów. Do dyspozycji mamy profesjonalne wsparcie informatyczne i doradztwo pozwalające na sprawną integrację z własnymi systemami firmy, dostawców i kontrahentów, banków, itp. Pomagamy dostosować bazy danych, przygotować indywidualne konta uczestników, strony internetowe, katalogi nagród, naliczanie klasyfikacji i promocji, raporty, narzędzia komunikacji interaktywnej, e-learning i testy wiedzy.
Źródło: www.programylojalnosciowe.pl

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes