Na wakacje do Grzybowa

wiatraki
Bardzo interesującą opcją na urlopowy relaks nad Bałtyckim morzem jest niewielka wioska Grzybowo. Wieś leży w bliskim sąsiedztwie Kołobrzegu, co powoduje, że nietrudno tam trafić. Najlepiej jest wybrać się koleją do Kołobrzegu, a później odszukać autobus do tej wioski.

Morze, Bałtyk
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Grzybowo szczyci się fantastycznymi plażami, na których życia turystów pilnują wytrenowani ratownicy wodni. Trzeba wiedzieć, że grzybowskie plaże słyną ze spełnienia skomplikowanych wymogów dotyczących kąpielisk, które zostały narzucone przez władze Unii Europejskiej. Fani plażowania tak, jak nas Pan Bóg stworzył, mogą udać się na sąsiednią plażę dla naturystów.

Opłaca się wizytować Grzybowo w sierpniu, bo wtedy ma tam miejsce Jarmark Ceramiczny. Na evencie można poznać, jak artystycznie lepić ceramikę. To znakomita rzecz dla całej rodziny – warto przyprowadzić ze sobą dzieci.

W sąsiedztwie wioski można udać się na piesze wyprawy, bo niedaleko rozciąga się malowniczy Koszaliński Pas Nadmorski. Lokalna przyroda zachęcia cudnymi pejzażami, które spodobają się każdemu, a szczególnie tym gościom, którzy normalnie mieszkają w metropolii. Tamtejsze powietrze jest naprawdę czyściutkie (sprawdź tutaj).

O ile interesuje cię wygodny pensjonat, Grzybowo ma dobrą bazą pobytową. Najlepsze oferty pobytowe przeczytasz w gazetach. Najtrafniejszą jednak metodą namierzania takich ofert jest internet – do Google musisz wklepać słowa „apartamenty kołobrzeg”.

Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/

Dla tych, którzy w urlopie uwielbiają ekskluzywne warunki pobytowe, zalecamy eleganckie apartamenty nad Bałtyckim morzem (polecana strona). Trzeba pamiętać, że tego rodzaju apartamenty urlopowe są zdecydowanie droższe od tradycyjnych pensjonatów, lecz różnica w wygodzie jest naprawdę wielka. Najlepsze oferty wynajmowania dużych mieszkań zobaczysz, jeśli do wyszukiwarki internetowej wstawisz frazę „apartamenty nad morzem wynajem”.

Źródło:

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes