Tag Archives: narty

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to ewidentnie jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Kije komperdell będą niesamowicie często kupowane

Jeżeli lubimy góry, to powinniśmy zaznaczyć, że zrobiliśmy wszystko co we własnej mocy, żeby poczuć się w nich bezpiecznie. Przez to właśnie trzeba sprawdzić z jakich sprzętów musimy tu korzystać, tak by wiedzieć, że podejmujemy właściwą decyzję.
Kije komperdell będą bardzo mocne
Obowiązkowo powinniśmy myśleć o tym, które kijki narciarskie musimy zakupić, tak abyśmy mieli gwarancję, że odpowiednio będzie nam się z nimi zjeżdżało.

Białka Tatrzańska

O ile myślisz o wyjeździe w Tatry, zastanów się, czy nie warto zwiedzić inne miejsce niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr kryje w sobie wiele fajnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży zaledwie 20 kilometrów od Zakopanego. Jest to cicha i niewielka miejscowość wypoczynkowa, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Oferta agroturystyki górskiej

Propozycji agroturystycznych pokazało się ostatnimi czasy coraz więcej. Częstokroć gospodarstwa oferujące taki wypoczynek w lecie czy zimie prowadzą zarazem eko hodowle. Taki właśnie wariant wybrałam swego czasu z moim mężem.

Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Styczeń trwa w najlepsze, jest to doskonały czas dla fanów narciarskiego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe oblężenie narciarzy. Nic to nadzwyczajnego, warunki bowiem na zimowe szaleństwa są perfekcyjne.

Nadeszła zima, czyli sezon na snowboard i związane z tym zimowe szaleństwo.

Nadeszły nareszcie wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla fanatyków nart oraz desek snowboardowych. Ci, którzy nie pominęli sezonu na przygotowania, mają już wszystko zapięte na ostatni guzik. Inni natomiast poszukują najlepszych rozwiązań zapewne na ostatnią chwilę przed wyjazdem.

Wielu amatorów wybierze narty we Włoszech

Co mają szansę nam zaoferować narty we Francji?
Jeżeli uwielbiamy zimowe sporty, a możliwość zjechania na nartach jest dla nas idealnym sposobem na wypoczynek, to powinniśmy się dowiedzieć, w jakich regionach będziemy mogli liczyć na najwspanialsze warunki, żeby oddawać się tej przyjemności.