Tag Archives: narty

Święta odmiennie

W bieżącym roku święta – jak od kilku już lat – trochę mniej niż jedna druga z nas spędza poza domem. Możemy to interpretować na 2 sposoby. Pierwszym z motywacji jest po prostu komfort. Wyruszając z domu na czas świąt możemy uniknąć obowiązków związanych z przygotowaniami do nich (ewentualnie znacznie je zawęzimy). Wszystkie potrawy na świąteczny stół przyrządza za nas obsługa hotelu.

Białka Tatrzańska

O ile myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko dwie dziesiątki kilometrów od Zakopanego. Jest to zaciszna i niewielka wieś turystyczna, która oferuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Nadeszła zima, czyli sezon na snowboard i związane z tym zimowe szaleństwo.

Nadeszły nareszcie upragnione miesiące białego szaleństwa dla entuzjastów nart i oczywiście desek snowboardowych. Ci, którzy nie przespali sezonu na przygotowania, mają już wszystko zapięte na ostatni guzik. Inni z kolei poszukują najlepszych rozwiązań przypuszczalnie pięć minut przed wyjazdem.

Sprawdzamy propozycje – w którym miejscu możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

Turyści z całego kraju zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. W zimie da się jeździć na nartach, latem częściej zdobywa się szczyty wędrując szlakami turystycznymi. Przeważnie spędza się tam kilka względnie kilkanaście dni, dlatego warto zaznajomić się z ofertą pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

Jedziemy na stok. W jaki sposób dobrze się przygotować

Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To zdecydowanie zbyt mało, ażeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy zrobić, ażeby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, oraz jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wypadu na stok?

Wiązania dynafit okazują się być stosowane w wielu nartach

Zobaczmy jak zachowują się wiązania dynafit

Gdy uwielbiamy jeździć na nartach, to powinniśmy przypilnować, by okazywały się być one zrobione jak najlepiej oraz żeby okazywały się być dopasowane do naszej nogi. Inwestując w takie, które proponują nam wiązania dynafit, mamy szansę stać się przekonani, że niesamowicie będą trzymały naszą nogę, a jednocześnie nie będą jej w najmniejszy sposób krępować.

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze rzeczywiście nie muszą jechać w podróż w nieznane, aby znaleźć idealne miejsce do jazdy na nartach. Wśród tych miejsc, w których miłośnicy sportów zimowych są w stanie spędzić aktywne i fajne wczasy, coraz większą popularnością cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki możemy tu liczyć? Dlaczego Zieleniec jest tak istotnym punktem na mapie turystycznej naszego kraju?