Tag Archives: narty

Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Zima trwa w najlepsze, jest to idealna pora dla entuzjastów śnieżnego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe natarcie turystów. Nic to nadzwyczajnego, warunki bowiem na śnieżne eskapady są perfekcyjne.

Wielu amatorów wybierze narty we Włoszech

Co mają szansę nam zaoferować narty we Francji?
Jeżeli uwielbiamy zimowe sporty, a możliwość zjechania na nartach jest dla nas idealnym sposobem na wypoczynek, to powinniśmy się dowiedzieć, w jakich regionach będziemy mogli liczyć na najwspanialsze warunki, żeby oddawać się tej przyjemności.

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze wcale nie muszą jechać w podróż w nieznane, by odnaleźć najlepsze miejsce do szaleństw na nartach. Spośród tych miejsc, w jakich miłośnicy zimowych sportów są w stanie spędzić aktywne i fajne wczasy, coraz większą renomą cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki możemy tu liczyć? Czemu Zieleniec jest tak ważnym punktem na turystycznej mapie naszego kraju?

Oferta agroturystyki górskiej

Ofert odpoczywania na wsi pojawiło się w ostatnim czasie coraz więcej. Często gospodarstwa oferujące tenże wypoczynek w lecie czy zimie prowadzą równocześnie gospodarstwo ekologiczne. Taki właśnie wariant wybrałam ongiś z moim mężem.

Kije komperdell będą niesamowicie często kupowane

Gdy kochamy góry, to powinniśmy powiedzieć, że wykonaliśmy wszystko co w naszej mocy, by poczuć się w nich bezpiecznie. Przez to właśnie potrzeba zobaczyć z jakich sprzętów powinniśmy tutaj korzystać, tak żeby zaznaczyć, że podjęliśmy właściwą decyzję.
Profesjonaliści oraz amatorzy zachwalają kije komperdell
Koniecznie musimy myśleć o tym, jakie kijki narciarskie musimy zakupić, tak byśmy uzyskali pewność, że dobrze będzie nam się z nimi zjeżdżać.

Białka Tatrzańska

Jeśli myślisz o wypadzie w Tatry, zastanów się, czy nie warto zwiedzić inne miejsce niż zadeptane Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wieś wypoczynkowa, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla turystów.

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla niektórych osób, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując wczasy dwa tysiące czternaście!