Tag Archives: narty

Jedziemy na stok. W jaki sposób dobrze się przygotować

Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To zdecydowanie zbyt mało, ażeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy zrobić, ażeby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, oraz jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wypadu na stok?

Nadeszła zima, czyli sezon na snowboard i związane z tym zimowe szaleństwo.

No i nadeszły wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla miłośników nart i oczywiście desek snowboardowych. Ci, którzy nie przegapili sezonu na przygotowania, mają już wszystko gotowe. Inni tymczasem poszukują najlepszych rozwiązań przypuszczalnie na ostatnią chwilę przed wyjazdem.

Wiązania dynafit okazują się być stosowane w wielu nartach

Zobaczmy jak zachowują się wiązania dynafit

Gdy uwielbiamy jeździć na nartach, to powinniśmy przypilnować, by okazywały się być one zrobione jak najlepiej oraz żeby okazywały się być dopasowane do naszej nogi. Inwestując w takie, które proponują nam wiązania dynafit, mamy szansę stać się przekonani, że niesamowicie będą trzymały naszą nogę, a jednocześnie nie będą jej w najmniejszy sposób krępować.

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze rzeczywiście nie muszą jechać w podróż w nieznane, aby znaleźć idealne miejsce do jazdy na nartach. Wśród tych miejsc, w których miłośnicy sportów zimowych są w stanie spędzić aktywne i fajne wczasy, coraz większą popularnością cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki możemy tu liczyć? Dlaczego Zieleniec jest tak istotnym punktem na mapie turystycznej naszego kraju?

Oferta agroturystyki górskiej

Ofert odpoczywania na wsi pokazało się w ostatnim czasie coraz to więcej. Niejednokrotnie gospodarstwa oferujące taki odpoczynek w lecie czy w zimie prowadzą zarazem eko hodowle. Taki właśnie wariant wybrałam ongiś z moim mężem.

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla niektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie różnymi atrakcjami, które należy uwzględnić na swojej liście planując wakacje 2014!

Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Zima trwa w najlepsze, jest to idealna pora dla fanów narciarskiego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe oblężenie turystów. Nic to zaskakującego, warunki bowiem na zimowe szaleństwa są doskonałe.