Tag Archives: narty

Oferta agroturystyki górskiej

Ofert odpoczywania na wsi pokazało się w ostatnim czasie coraz to więcej. Niejednokrotnie gospodarstwa oferujące taki odpoczynek w lecie czy w zimie prowadzą zarazem eko hodowle. Taki właśnie wariant wybrałam ongiś z moim mężem.

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla niektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie różnymi atrakcjami, które należy uwzględnić na swojej liście planując wakacje 2014!

Zima to najlepszy czas na wyjazdy w góry i naukę jazdy na deskach snowboardowych bądź szlifowanie swoich umiejętności w tym zakresie

Grudzień i styczeń to taki czas w roku kalendarzowym, który bywa znienawidzony przez osoby starsze, a jednocześnie uwielbiany przez snowboardzistów. Propozycja ośrodków wypoczynkowych w Tatrach staje się na tyle szeroka, że nawet najbardziej kapryśny klient odnajdzie coś dla siebie. Na nartach można jeździć nie tylko w górach. Takie atrakcje oferują także posiadacze wielkich obiektów turystycznych na Pojezierzu Mazurskim. Jednakże, żeby być w stanie naprawdę się wyszaleć, trzeba koniecznie pojechać w góry. Dodatkowo wysokogórska sceneria jest w zimie o wiele bardziej zachwycająca niż ta znad mazurskich rzek.

Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Zima trwa w najlepsze, jest to idealna pora dla fanów narciarskiego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe oblężenie turystów. Nic to zaskakującego, warunki bowiem na zimowe szaleństwa są doskonałe.

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kurortów górskich naszego kraju. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.

Wielu amatorów wybierze narty we Włoszech

Co mogą nam podarować narty we Francji?
Gdy lubimy zimowe sporty, a możliwość zjechania na nartach będzie dla nas najlepszym sposobem na wypoczynek, to musimy się dowiedzieć, w jakich regionach będziemy mieli szansę liczyć na najlepsze warunki, by oddać się tej przyjemności.

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze faktycznie nie muszą jechać w daleką podróż, ażeby znaleźć świetne miejsce do szusowania na nartach. Spośród tych miejsc, w których miłośnicy zimowych sportów są w stanie spędzić aktywne i fajne wczasy, coraz większą renomą cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki jesteśmy w stanie tu liczyć? Dlaczego Zieleniec stał się tak ważnym punktem na mapie turystycznej Polski?