Tag Archives: narty

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze rzeczywiście nie muszą wybierać się w podróż w nieznane, żeby odnaleźć świetne miejsce do jazdy na nartach. Wśród tych miejsc, w których miłośnicy zimowych sportów są w stanie spędzić aktywne i udane wczasy, coraz większą popularnością cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki można tu liczyć? Dlaczego Zieleniec stał się tak istotnym punktem na turystycznej mapie Polski?

Wielu amatorów wybierze narty we Włoszech

Co mogą nam dać narty we Francji?
Gdy uwielbiamy zimowe sporty, a możliwość zjazdu na nartach jest dla nas idealnym sposobem na wypoczynek, to musimy się dowiadywać, w jakich rejonach będziemy mogli liczyć na najlepsze warunki, żeby oddać się tej przyjemności.

Białka Tatrzańska

Jeśli myślisz o wypadzie w Tatry, zastanów się, czy nie warto zwiedzić inne miejsce niż zadeptane Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wieś wypoczynkowa, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla turystów.

Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Zima trwa w najlepsze, jest to doskonały czas dla fanów śnieżnego szaleństwa. Stoki narciarskie w Zakopanem doświadczają prawdziwe natarcie narciarzy. Nic to nadzwyczajnego, warunki bowiem na śnieżne eskapady są wymarzone.

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla niektórych osób, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując wczasy dwa tysiące czternaście!

Oferta agroturystyki górskiej

Ofert agroturystyki pojawia się ostatnio coraz więcej. Często gospodarstwa oferujące taki odpoczynek letni czy zimowy prowadzą równocześnie eko uprawy. Taką właśnie opcję wybraliśmy niegdyś z mężem.

Nadeszła zima, czyli sezon na snowboard i związane z tym zimowe szaleństwo.

No i nadeszły upragnione miesiące białego szaleństwa dla miłośników nart oraz desek snowboardowych. Ci, którzy nie przespali sezonu na przygotowania, mają już wszystko gotowe. Inni tymczasem szukają najlepszych rozwiązań prawdopodobnie pięć minut przed wyjazdem.