Tag Archives: narty

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla co poniektórych ludzi, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek 2014!

Oferta agroturystyki górskiej

Propozycji agroturystycznych pojawiło się w ostatnim czasie coraz więcej. Częstokroć gospodarstwa oferujące tego rodzaju odpoczynek letni czy zimowy prowadzą jednocześnie eko uprawy. Taką właśnie opcję wybraliśmy swego czasu z moim mężem.

Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Zima trwa w najlepsze, jest to idealna pora dla fanów narciarskiego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe oblężenie turystów. Nic to zaskakującego, warunki bowiem na zimowe szaleństwa są doskonałe.

Zima to najlepszy czas na wyjazdy w góry i naukę jazdy na deskach snowboardowych bądź szlifowanie swoich umiejętności w tym zakresie

Grudzień i styczeń to taki czas w roku kalendarzowym, który bywa znienawidzony przez osoby starsze, a jednocześnie uwielbiany przez snowboardzistów. Propozycja ośrodków wypoczynkowych w Tatrach staje się na tyle szeroka, że nawet najbardziej kapryśny klient odnajdzie coś dla siebie. Na nartach można jeździć nie tylko w górach. Takie atrakcje oferują także posiadacze wielkich obiektów turystycznych na Pojezierzu Mazurskim. Jednakże, żeby być w stanie naprawdę się wyszaleć, trzeba koniecznie pojechać w góry. Dodatkowo wysokogórska sceneria jest w zimie o wiele bardziej zachwycająca niż ta znad mazurskich rzek.

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kurortów górskich naszego kraju. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.

Wielu amatorów wybierze narty we Włoszech

Co mogą nam podarować narty we Francji?
Gdy lubimy zimowe sporty, a możliwość zjechania na nartach będzie dla nas najlepszym sposobem na wypoczynek, to musimy się dowiedzieć, w jakich regionach będziemy mieli szansę liczyć na najlepsze warunki, by oddać się tej przyjemności.

Kije komperdell będą niesamowicie często kupowane

Jeśli kochamy góry, to musimy powiedzieć, że robiliśmy wszystko co we własnej sile, by czuć się w nich bezpiecznie. Przez to właśnie potrzeba sprawdzić z jakich sprzętów musimy tu wykorzystywać, tak by wiedzieć, że podjęliśmy właściwą decyzję.
Profesjonaliści i amatorzy zachwalają kije komperdell
Koniecznie musimy pomyśleć o tym, które kijki narciarskie musimy zakupić, tak byśmy uzyskali pewność, że dobrze będzie nam się z nimi zjeżdżać.