Tag Archives: narty

Sprawdzamy propozycje – w którym miejscu możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

Turyści z całego kraju zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. W zimie da się jeździć na nartach, latem częściej zdobywa się szczyty wędrując szlakami turystycznymi. Przeważnie spędza się tam kilka względnie kilkanaście dni, dlatego warto zaznajomić się z ofertą pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

Białka Tatrzańska

O ile myślisz o wypadzie nad Podhale, przemyśl, czy nie warto zwiedzić inną miejscowość niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr chowa w sobie mnóstwo fajnych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się jedynie 20 kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała wioska turystyczna, która gwarantuje masę atrakcji dla gości.

Nadeszła zima, czyli sezon na snowboard i związane z tym zimowe szaleństwo.

Nadeszły nareszcie wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla entuzjastów nart i oczywiście desek snowboardowych. Ci, którzy nie przegapili sezonu na przygotowania, mają już wszystko gotowe. Inni tymczasem poszukują najlepszych rozwiązań prawdopodobnie pięć minut przed wyjazdem.

Jedziemy na stok. W jaki sposób dobrze się przygotować

Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To zdecydowanie zbyt mało, ażeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy zrobić, ażeby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, oraz jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wypadu na stok?

Wiązania dynafit okazują się być stosowane w wielu nartach

Zobaczmy jak zachowują się wiązania dynafit

Gdy uwielbiamy jeździć na nartach, to powinniśmy przypilnować, by okazywały się być one zrobione jak najlepiej oraz żeby okazywały się być dopasowane do naszej nogi. Inwestując w takie, które proponują nam wiązania dynafit, mamy szansę stać się przekonani, że niesamowicie będą trzymały naszą nogę, a jednocześnie nie będą jej w najmniejszy sposób krępować.

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze rzeczywiście nie muszą jechać w podróż w nieznane, aby znaleźć idealne miejsce do jazdy na nartach. Wśród tych miejsc, w których miłośnicy sportów zimowych są w stanie spędzić aktywne i fajne wczasy, coraz większą popularnością cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki możemy tu liczyć? Dlaczego Zieleniec jest tak istotnym punktem na mapie turystycznej naszego kraju?

Oferta agroturystyki górskiej

Ofert odpoczywania na wsi pokazało się w ostatnim czasie coraz to więcej. Niejednokrotnie gospodarstwa oferujące taki odpoczynek w lecie czy w zimie prowadzą zarazem eko hodowle. Taki właśnie wariant wybrałam ongiś z moim mężem.