Niedługo urlop, czyli jakie egzotyczne miejsce wybrać na wakacyjny wypoczynek

Przed nami okres wakacyjnych wyjazdów. Wiele osób już teraz zastanawia się, gdzie je spędzić. Wśród ofert naszych biur podróży coraz większą popularnością cieszą się wypoczynki w odległych, oczywiście mocno egzotycznych krajach.Na zagraniczne wczasy nasi rodacy decydują się oczywiście chętnie.

emiraty arabskie

Autor: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz tak na czasie kierunków jak Włochy, Grecja, czy Egipt coraz większą popularnością cieszą wśród klientów biur podróży wakacje w dalekich, często bardzo dla nas egzotycznych miejscach. Nic więc zadziwiającego, że oferta egzotyka last minute to oferta spotykana coraz częściej. Egzotyka last minut to oferta nieprawdopodobnie atrakcyjna, możemy jechać nie tylko na Karaiby, czy na Bali, ale możemy też wybrać wczasy Abu Dhabi.

Napisaliśmy dla Ciebie niezwykle interesujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu), a z pewnością znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Wczasy Abu Dhabi to oczywiście oferta niezwykle egzotyczna dla naszych turystów – . Abu Dhabi to stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a czyli kraju, który niezwykle mocno różni się tradycjami i kulturą od krajów znajdujących się na terenie Europy. Jakie opcje czekają na turystów, którzy nastawiają się na wyjazd do kraju tak odległego od Polski i na dodatek, mocno się od Polski różniącego? Abu Dhabi jest miastem bardzo młodym, jego historia liczy tak naprawdę troszkę ponad pięćdziesiąt lat. Jest to tak naprawdę miasto niezwykle przyjazne, również dla turystów przybywających z Europy. Jednym z najpiękniejszych obiektów budowlanych w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest Wielki Meczet Szejka Zayeda bin Sultana Al Nahyana. Został wybudowany nad wodami Zatoki Perskiej, szczególną uwagę przyciągają jego cztery, potężne na sto siedem metrów cztery minarety. Ta potężna świątyni została zbudowana z polecenia szejka Zayeda, stąd nazwa meczetu. Inicjator budowy meczetu nie doczekał ukończenia budowy.

Jeżeli masz ochotę zdobyć dodatkowe materiały na prezentowany wątek, to sprawdź proponowane www (horyzont.net.pl/atrakcje-krakowa-co-zobaczyc/), które zawierają również dane na to zagadnienie – kliknij zatem tutaj.

wakacje

Zmarł w roku 2004, a więc na trzy lata przed zakończeniem budowy. Meczet zbudowano łącząc styl mogolski ze stylem mauretańskim. Meczet warto zobaczyć, ale pod warunkiem, że założymy nie naruszający godności tego miejsca strój. Jako miejsce urlopu turyści dość często zafascynowani są plażę Saadiyat Island ,którą pokrywa piękny złoty piasek.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes