Nowiuteńkie mieszkania we Wrocławiu – jak sprawdzić dewelopera?

mieszkanie deweloperskie
Marzysz o nowiuteńkim, ślicznym, może większym mieszkaniu we Wrocławiu? Propozycja nowiuteńkich nieruchomości jest bardzo duża, codziennie słyszy się o oddaniu do użytku nowiusieńkich osiedli z obszernymi mieszkaniami. Wybór jest nie byle jaki, w związku z tym każdy z nas zdoła łatwo odszukać nowiutkie mieszkanie we Wrocławiu.

Szukając nowego lokum, w wielu przypadkach korzystamy z pomocy dewelopera. Na terenie Wrocławia funkcjonuje ich istotnie mnóstwo, bo jest to duże i aktywnie rozwijające się miasto. Nim jednak zdecydujmy się na nowe mieszkania Wrocław Krzyki od dewelopera (mojdom.com.pl/krzyki,23), zastanówmy się nad tym, jak go sprawdzić. Pożądane byłoby zorientować się czy deweloper (poznaj co oferuje deweloper z Torunia) ma rachunek powierniczy. Rachunek powierniczy jest stosownym
zobacz mieszkania z tarasem we Wrocławiu
Źródło: http://www.flickr.com

zabezpieczeniem dla Konsumenta, bowiem pieniądze są przetaczane są do banku, natomiast dopiero po pomyślnym zakończeniu inwestycji zdobywa je deweloper. Jeżeli nabędziemy mieszkanie na rynku pierwotnym, pamiętajmy o tym, że deweloper ma obowiązek przedstawić nam prospekt informacyjny.

Odszukamy w nim takie informacje, jak na przykład dane spółki, jej poprzednie inwestycje, stan prawny działki, a także dane kluczowego wykonawcy czy termin realizacji. Warto też sprawdzić firmę w rejestrze dłużników, i także pokusić się o oszacowanie sprawozdań płatniczych. Dodatkowo warto dowiedzieć się także, jak deweloper (zobacz domy na sprzedaż bezrzecze) zamierza opłacać inwestycję. Chcąc prawidłowo zweryfikować dewelopera, poznajmy się również z historią jego inwestycji. Dowiedzmy się, przy jakich realizacjach pracował ów deweloper i w jaki sposób się one skończyły. Możemy osobiście wybrać się do paru takich miejsc i na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób wyglądają zakończone realizacje. Jeżeli nam się uda – porozmawiajmy z mieszkańcami, którzy bezsprzecznie ochoczo powiedzą nam o tym, jak wyglądała współpraca z konkretnym deweloperem.

Decydując się na mieszkanie z tarasem Wrocław, nie zdołamy podchodzić do tej kwestii nierozważnie, ponieważ zła decyzja może kosztować nas utratę pieniędzy. Bezsprzecznie potrzebujemy, żeby wybrane przez nas mieszkanie spełniało nasze oczekiwania, w związku z tym prawidłowo sprawdźmy dewelopera. Zawsze wybierajmy wypróbowanych, uczciwych i fachowych deweloperów z Wrocławia. Dzięki temu będziemy mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes