Nowoczesne urządzenia dla kochających sporty ekstremalne i wspinaczkę

odwzorowanie - wakacje
Profesjonalne oraz tanie sprzętów rewelacyjnej jakości akcesoria to jedne z propozycji, które na rynku wyszukamy w niewysokich cenach. To nie ceny jednak są najważniejsze dla klientów, lecz ich pełna użyteczność i wielofunkcyjność godna pozazdroszczenia.
przekrój - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

W szczególności jest to zauważalne u fanów górskich wspinaczek i niestandardowych sportów. Między innymi powodzeniem cieszą się innowacyjne detektory lawinowe – detektory lawinowe się przydały już kilka razy. Najnowocześniejsza wersja rewelacyjnego detektora popularnej od lat firmy okaże się znakomitym podarunkiem dla pasjonata. Dzięki wbudowanym trzem antenom i w całości cyfrowemu funkcjonowaniu, markowy detektor jest bez dwóch zdań doskonałym i dobrze działającym urządzeniem. Ta wersja detektora została wyposażona w szczególnie niezbędne w górach funkcje, do jakich zalicza się markowanie, group check i informacja o liczby ludzi zasypanych. Ma także o wiele czytelniejszy i jaśniejszy wyświetlacz, natomiast to właśnie upraszcza i polepsza jego obsługę. Urządzenie funkcjonalne nie waży dużo, więc nie odczuwa się go podczas wspinaczki.

odwzorowanie - wakacje
Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Marka z bogatą tradycją zaprasza do przejrzenia asortymentu

Wieloletnie starania doświadczonych profesjonalistów pozwoliły na przygotowanie nowej generacji akcesoriów, czym są czołówki petzl. Są znacznie lepsze od swoich poprzedników, bo są mniejsze i lżejsze. Ich wyjątkowość doczekała się wielu słów poleceń ze strony uradowanych użytkowników. Czołówka markowa ma niesamowicie dużą moc świecenia, która dochodzi nawet do 24 lumenów. Pod względem ważnych zalet nie różni się niczym od dużej i funkcjonalnej latarki. Jest zasilana dwiema bateriami litowymi, jakie mogą być przechowywane bez problemu nawet do dziesięciu lat – pełen raport.
Ma dodatkowe zabezpieczenia, które pozwalają na unikanie oddziaływania problematycznych bodźców zewnętrznych. Można ją umocować na kilka zróżnicowanych sposobów, np. bezpośrednio na głowie z zastosowaniem dwóch elastycznych sznureczków, ale także na daszku czapki lub na opasce elastycznej dodatkowej latarki czołowej.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes