Nowoczesne urządzenia dla kochających sporty ekstremalne i wspinaczkę

Profesjonalne oraz tanie sprzętów rewelacyjnej jakości akcesoria to jedne z propozycji, które na rynku wyszukamy w niewysokich cenach. To nie ceny jednak są najważniejsze dla klientów, lecz ich pełna użyteczność i wielofunkcyjność godna pozazdroszczenia.

przekrój - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

W szczególności jest to zauważalne u fanów górskich wspinaczek i niestandardowych sportów. Między innymi powodzeniem cieszą się innowacyjne detektory lawinowe – detektory lawinowe się przydały już kilka razy. Najnowocześniejsza wersja rewelacyjnego detektora popularnej od lat firmy okaże się znakomitym podarunkiem dla pasjonata. Dzięki wbudowanym trzem antenom i w całości cyfrowemu funkcjonowaniu, markowy detektor jest bez dwóch zdań doskonałym i dobrze działającym urządzeniem. Ta wersja detektora została wyposażona w szczególnie niezbędne w górach funkcje, do jakich zalicza się markowanie, group check i informacja o liczby ludzi zasypanych. Ma także o wiele czytelniejszy i jaśniejszy wyświetlacz, natomiast to właśnie upraszcza i polepsza jego obsługę. Urządzenie funkcjonalne nie waży dużo, więc nie odczuwa się go podczas wspinaczki.

odwzorowanie - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Marka z bogatą tradycją zaprasza do przejrzenia asortymentu

Wieloletnie starania doświadczonych profesjonalistów pozwoliły na przygotowanie nowej generacji akcesoriów, czym są czołówki petzl. Są znacznie lepsze od swoich poprzedników, bo są mniejsze i lżejsze. Ich wyjątkowość doczekała się wielu słów poleceń ze strony uradowanych użytkowników. Czołówka – tutaj oferta – markowa ma niesamowicie dużą moc świecenia, która dochodzi nawet do 24 lumenów. Pod względem ważnych zalet nie różni się niczym od dużej i funkcjonalnej latarki. Jest zasilana dwiema bateriami litowymi, jakie mogą być przechowywane bez problemu nawet do dziesięciu lat – pełen raport.

Podoba Ci się ten tekst? Jeśli chcesz zdobyć większą ilość danych, odszukaj www (https://www.coraltravel.pl/Egipt/Hurghada/hotel/THE-CLEOPATRA-LUXURY-RESORT-MAKADI-BAY/9055/40-5259-24FF.html), które zawiera nie mniej ciekawe informacje.


Ma dodatkowe zabezpieczenia, które pozwalają na unikanie oddziaływania problematycznych bodźców zewnętrznych. Można ją umocować na kilka zróżnicowanych sposobów, np. bezpośrednio na głowie z zastosowaniem dwóch elastycznych sznureczków, ale także na daszku czapki lub na opasce elastycznej dodatkowej latarki czołowej.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes