O firmowe narzędzia trzeba dbać

Sterylizator
Gdy idziemy do fryzjera czy kosmetyczki to liczymy na to, że wszystko, co będzie używane do pracy z nami jest zdezynfekowane. Owszem zapewne to nie zawsze są zabiegi, które doprowadzają do głębszego kontaktu ze skórą, jednak nikt nie chce po wizycie w którymkolwiek gabinecie dostać jakiegoś uczulenia lub czegoś gorszego. Z tego powodu tak ważne jest, by gabinety fryzjerskie i kosmetyczne miały sterylizator kosmetyczny.

Domowy sterylizator
Autor: YUCHIA CHUNG
Źródło: http://www.flickr.com
To urządzenie, które pozwala utrzymać wszystkie materiałom (zobacz inne wątki tutaj) w czystości. Producenci zadbali o to, by było można dokonać wyboru spośród różnych sterylizatorów – Cosmed 24. Mamy sterylizatory w różnych cenach i wielu kształtach a co się z tym wiąże o różnych możliwościach. Tak, więc każdy fryzjer jak i każda kosmetyczka będzie mogła wyszukać sterylizator dla siebie. Warto pamiętać o tym już na samym początku zakładania działalności. Bo nie będzie potem żadnych kłopotów z utrzymaniem w czystości naszych sprzętów i kliencie będą zadowoleni.

Najistotniejsze to nie zapominać o czystości
Która z pań nie kocha chadzać do kosmetyczki, palec do budki? A która nie lubi pójść do fryzjera? Rzeczywistość jest taka, że większość kobiet i wielu mężczyzn uwielbia po prostu zadbać o siebie, bo lubi świetnie wyglądać. Z tego powodu tak ważne jest żeby stawiać na porządne salony, gdzie jest sterylizator kosmetyczny, który pozwala na profesjonalne zdezynfekowanie narzędzi, którymi posługują się obsługujący nas fryzjerzy czy kosmetyczki – polecany sklep.

Taki sterylizator powinien być obowiązkowym urządzeniem w każdym gabinecie fryzjerskim oraz w salonie piękności. Bo najważniejsze, by wszystko było higienicznie czyste. A dzięki sterylizatorowi utrzymanie porządku jest o wiele prostsze. Musimy tylko na określony czas wsadzić wybrane narzędzie pracy do sterylizatora, żeby potem móc je wyjąć i móc nim pracować.

Taki sprzęt to koszt od 20 złotych – czyli sterylizatory ręczne, do tych trzeba wydać po trzysta i więcej, za te, które są elektryczne. Najistotniejsze jednak żeby nie zapominać, o tym żeby zawsze, bez znaczenia czy ma się urządzenie, posiadać płyn, który zdezynfekuje nasze narzędzia oczyszczacze powietrza ze wszystkich brudów. W takich miejscach, w których potrzebny jest sterylizator normy bezpieczeństwa i higieny pracy są bardzo rygorystyczne i należy się do nich stosować, jeżeli nie zależy nam na kłopotach.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes